Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Navbar'a Nasıl Menü Ekleyebilirim ?

Ugur Ugur, ustad peki buraya url kismini nasil yapicaz? Diyelim foruma destek ol diye actik.Tiklama olunca nasil paypal veya diger odeme sekline yonlendirecegiz?

ustalar anlatim guzel. dedigim gibi destek ol navigasyonu actim ama alt navigasyon olarak PayPal actim. videoda link kisminda {{ link('misc/contact') }} ekleme yapiliyor. Ben bunu nasil Paypal olarak yapacagim.? contact yerine ne yazacagim? direk paypal sayfasi odemesi ciksin.

Dostum link gireceksin sadece yani bunun neyini anlamadın. Paypal linkini girmen yeter.

Tekrardan Paypal diye bir navigasyon oluşturacaksınız ve Ana navigasyon kategorisi olarak "destek ol" u seçeceksiniz.

Ugur Ugur, onlari yaptim ..paypal actigim yere link olarak nasil bir link eklicem..http mi yoksa {{ link('misc/XXXX') }} busekilmi videodaki gibi? xxx olan yere ne yazicam? direk paypal sayfasina gitsin ve benim paypal adresim gorunsun,odeme yapilsin..onu soruyorum ustalar..?
netron usta paypal linki demis ama hata veriyor..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.