Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Mybb den xenforo geçiş

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Erdem

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar. bizde uzun yılar sonunda mybb forumundan xenforo geçiş kararı aldık Bu konuda pek bilgi sahibi değiliz bize bu konu da yardımcı olumusunuz. Konumuz altında ayrıntılı anlatımda bulunursa bizim gibi bi çok kişininde işine yaramış olur.

Konu hakkında kendimce araştırdım nette pek bişey bulamadım. ilk etapta localhosta deneyecem.

Arkadaşlar teşekkür ederim. google adsense reklamımı bile mobil uyumlu (daha önceden bildiğim ek bir kod yardımıyla siteye ekledim) çok güzel çalıştı. Konu anlatımlarınız çok güzel açıklayıcı.. Bir tek xenforo 2 ye geçişte problem yaşadım. siteyi geri sildim. xenforo 1.5.16 kurdum. sitenin hatalarını düzeltmeye başladım. Benim gibi bu konularda beceriksiz bir adamın yaptıklarına bak.. :)

Sinan kardeşim sen misin? Mybbkursu ndan? sinan hiç düşünmeden geç benim gibi beceriksiz ve ingilizce fakiri bir adam xenforo dan ticket açıp paypal türkiyede aktif değil. Ben xenforo almak istiyorum. Deyip kredi kartı ödemesini aktif ettirip. Mybb den xenforo 1.5.16 ya sorunsuz geçebiliyorsa.. senin gibi donanımlı bir adam uçarak geçer..

Sinan kardeşim sen misin? Mybbkursu ndan? sinan hiç düşünmeden geç benim gibi beceriksiz ve ingilizce fakiri bir adam xenforo dan ticket açıp paypal türkiyede aktif değil. Ben xenforo almak istiyorum. Deyip kredi kartı ödemesini aktif ettirip. Mybb den xenforo 1.5.16 ya sorunsuz geçebiliyorsa.. senin gibi donanımlı bir adam uçarak geçer..
fiyat çok geliyor bana hocam pintiliğim tutuyor :p skype kullanıyosan pm den göndersene burayı bizim muhabbetle doldurmayalım

şimdi sitedeki hataları gideriyorum.. hatta bitti sayılır.. yanlız eski veritabanı mybb de saldırıyı önlemek için fason üye kaydetmiştim. 1 id nolu. Sadece onun admincp de link i çıkıyor.. ama admin görülmüyor. Herhalde id numaraları aynı geçti.. geçişte ben nickname baz al demiştim.. yine de idleri de baz almışa benziyor.. ama yine sıkıntı sıfır.. gibi görünüyor.. site hata kaydı da yok. Yanlız utf8 de baya uğraştım.. sağolsunlar yardımcı oldular. .httacces dosyasını değişiyorsun bitiyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.