Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

MusaPekel hakkında

Merhaba, ben Musa Pekel benim hakkında aşağıda ki konularda paylaşılanı yaptım bunu hayır diyemem cahildim herşeyin para için olmadığını anladım ve bunu 2,3 kere netr0n netr0n hocamın demesine rahmet hep hata yaptım. Benim hakkımda ne düşündüğünüzü bilemem burada Sis Sis abi ve xenforo.gen.tr ailesi bu yapmış olduğum hatadan dolayı artık bir karar aldım bu tür yaptırımlar asla olmuyucaktır. Hakkınızı helal edin.

Aramızda Görmekten Mutluluk duyuyoruz başkan

Özelden de söylediğim gibi, biz gençlerin her zaman doğru işler yapmasını öneriyoruz ve her zamanda bu doğrultuda telkinde bulunuyoruz. Herkesin hata yaptığı dönemler olur. Önemli olanda hata yaptığımızın farkına varmak ve bir daha da o hatayı tekrarlamamak. Biz her zaman sana bir abi gibi yaklaştık bunu sende biliyorsun. O yüzden bizim açımızdan herhangi bir sıkıntı yok. Hatalarımızın farkına varmak bile güzel bir şey.

Affetmek Allaha mahsustur..

Benim şahsi düşüncem hatalarını farkedip olgun bir birey olmaya çalışmaya yönelmen senin açından çok çok iyi olmuş.

Çünkü, bu tarz davranışlarla ne aile ortamında, ne arkadaş ortamın da ne de yazılım vb iş dünyasında hiçbir şekilde yol kat edemezsin.

Bu forum senin için milli servet aslında. Kendini geliştirmen için müthiş fırsat. Bence netr0n netr0n 'un sözünden çıkma dediklerini uygula. Adam sana altın kaseyle fırsat sunuyor çok iyi değerlendirmeni tavsiye ederim. Çok iyi bir girişim gençlerin birşeyler öğrenmesi birşeyler yapması. Güzel düşünülmüş. Ben böyle birşeyler öğreten bir forum görmedim açıkcası. Bizim millette zihniyet genelde hep bana hep bana şeklinde ilerliyor.

İnsanoğlu hatalar yapabilir bunda bir problem yok. Hepimiz şaşar-beşeriz 5 parmağın 5ide bir değil maalesef.

Şunu unutma nerde olursan ol hayatında her zaman mert ve dürüst masaya yumruğunu vuran net bir insan ol. Sana bir abi tavsiyesi.

500-1000 lira beni zengin etmez. Paran mı yok ? Durumun mu iyi değil ? Gel söyle bize gereken neyse yapmaya çalışalım elimizden geldiğini.

Paylaştığın gece moduna gelince, burada bedava paylaş diğer arkadaşlar faydalansın tüm detaylarıyla ayarla müsait zamanında. Kimseye satmayacağını temenni ediyorum..

Umarım netr0n netr0n hoca ile yanılmayız. İyi akşamlar.

Merhaba, musa kardeşim öncelikle hoş geldin, fazla laf söylemeyecem fakat unutma, bu senin son şansın, sitenin sahibi etiket ya netron olabilir fakat onlar da bizleri kaybetmek istemez, nasıl ki bizler bu siteyi kimseye göre kaybetmek istemiyoruz, kolay gelsin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.