Duyuru Musa Pekel Hakkında

LaDezs

Hosting Uzmanı
Yönetici
XGT Admin
Web sitesi
www.ladezs.com
XenForo.Gen.Tr, TeamViewer ile her soruna özel destek vererek çözüm üreten bir destek platformu değildir.
Aynı sorunu yaşayan herkese TeamViewer ile destek verirsek, o konuyu açmanın bir anlamı olmaz.
Çözüm yolu sunulmadan, TeamViewer istemek bize göre değil. Destek ile ticareti bir tutmamak adına forumdan
1 ay uzaklaştırma kararı aldık musa arkadaşımız için. Bu durumun tekrarı halinde süresiz sayfamızdan
yasaklanacaktır.

XENFOROGENTR Ekibi olarak elimizden geldiğince XENFORO kullanıcılarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Ama DESTEK ismi altında alternatif düşünceler ile yardım etmeye çalışan arkadaşlarımız var ne yazık ki,
bu tarz durumlara sitemizde izin vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Her kullanıcının yardıma ihtiyacı olabilir
aynı sorunu birden çok kişi yaşayabilir sorun çözümleri için konu açmak varken özelden destek istemeleride
azaltmak adına ilerleyen zamanlarda DM sistemini durdurmayı düşünüyoruz.​

LaDezs

Hosting Uzmanı
Yönetici
XGT Admin
Web sitesi
www.ladezs.com
Aşağıdaki konudaki durumlarıda göz önüne aldığımızda sayfamızdan süresiz olarak yasaklanmasına karar verdik.

• Beğen
Tepkiler: Sis

Sis

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Haklıyı haksızı ayırt ederek doğru kararlar veren bu platforma sonsuz teşekkürler..

TheGaMeLiFe_HD

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Web sitesi
spigotlab.com
Kendisini pek tanımam ama alternatif olarak bir çözüm sunmuş anladıgım kadarıyla bu da bana göre gayet normal ama üçretsiz bir yerde üçretli bir şekilde hizmet vermesine sözüm yok inşallah yanlış anlaşılma olur diye umuyorum daha doğrusu yaptıgı yanlış bir yandan da kendisi ile sohbetliğim yok ama yasaklanmasına üzüldüm

Google ads alanı