Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Multi PhP neden çok önemlidir

TheGaMeLiFe_HD

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar , disabled_functions neden çok önemlidir, tüm hosting ler de bu özellik kapalı, güvenlik açısından dolayı, ama xf2 hep disabled_functions istiyor.

Son düzenleme:
Her yazılımın ön gördüğü php sürümü vardır. XenForo multi php istemez. Sadece gereksinim olarak sizden bir php sürümü ister. Eğer hosting firmanızdan aldığınız hizmet içerisinde xenforo'un gereksinim olarak istediği özellikler var ise sıkıntısız kullanırsınız. Multi Php daha çok sunucuları ilgilendiren bir durumdur. Sunucunuz size multi php desteği veriyorsa siz yazılımınızın gereksinimine göre dilediğiniz php sürümünü seçip kullanabilirsiniz. Yani multi php'nin xenforo ile uzaktan yakından alakası yok. Sadece kullanıcı için büyük rahatlıktır.

3 defa sunucu degısıklıgı yaptım hepsıde paylasımlı sunucuydu , hepsınde php secımı yapılabılınıyordu

tum hostınglerde kapalı demenız dogru degıl.

Sota Sota, php.ini'nin disabled_functions bölümünde fpassthru işlevinin devre dışı içi hatta atıyor yani her zaman disabled_functions aktif olması zorunlu mu aslında tüm hosting ler de bu özellik kapalı tam olarak disabled_functions anlatmaya çalışmıştım

fonksıyonlar paylasımlı sunucular genellıkle kapalı tutuyorlar guvenlık nedenıyle

subnetlabs fırması paylasımlı sunucum var fonksıyonlar acık bılgın olsun xenforo 2 gecıs yapmadan tum testlerımı o sunucu uzerınde yaptım

fıyatlarıda makul bır bak ıstersen.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.