Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız ? ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun ?
    Daha fazla bilgi!

Güncel MSQL Kurulum Yardım

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Katılım
6 Ara 2016
Mesajlar
5,992
Web sitesi
netron.web.tr
src klasörü içerisindeki config.php dosyasını editör ile açın ve bilgilerinizi kontrol edin. Bazen şifrenin ismin yanında boşluk karakteri unutulduğunda da buna benzer hatalar alınabilir.
 

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Katılım
6 Ara 2016
Mesajlar
5,992
Web sitesi
netron.web.tr
Sitenize baktığımda şu hatalar görünüyor.

The following warnings were detected when verifying that your server can run XenForo:
  • Your server has disabled a core PHP function exec via the disable_functions directive in php.ini. This may cause unexpected problems in XenForo.
  • Your server has disabled a core PHP function escapeshellarg via the disable_functions directive in php.ini. This may cause unexpected problems in XenForo.
  • Your server has disabled a core PHP function proc_open via the disable_functions directive in php.ini. This may cause unexpected problems in XenForo.
  • Your server has disabled a core PHP function popen via the disable_functions directive in php.ini. This may cause unexpected problems in XenForo.
These will not prevent you from using XenForo, but they should be resolved if possible to ensure optimal functioning. However, you may still continue with the installation.

Buradaki exec, escapeshellarg, proc_open, popen, fpassthru 5 fonksiyonun da sunucu tarafında açık olması gerekiyor. Eğer açık olmaz ise xenforo da büyük sıkıntılar meydana gelir. Bu fonksiyonların bazılarını sunucu firmaları açmaz. Bu durumda başka firma bakmanız gerekir. Eğer sunucu ihtiyacınız karşılanmaz ise sitemiz üzerinden XenForo Hosting paketleri paket seçip bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar