Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[MS] - Blog

Ücretli [MS] - Blog

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herhangi bir indirme mevcut değildir ürün ücretli ürünler kategorisindedir. konun taşınması yada önceden yayınladım ücretsiz halınin eklemesi gerekti durumda konunun tamamen silinmesini talep ederim. eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n

Konular da bir fiyatlandırma göremedim. Ücretli kategoriye taşınmış orada da bir fiyat yok. Eklentiye dair DETAYLI BİR BİLGİLENDİRME bir AÇIKLAMA göremedim.

Akıbeti tam olarak nedir ? Eklenti bitti ve satışa sunuldu mu ? Yoksa yapım aşamasında devam ediyor, henüz bir fiyatlandırma yok mu ?

İnsanların anlayabileceği şekilde açıklamalar da bulunursanız, ona göre soru sorup/sormama girişimin de bulunalım ;)

Herhangi bir indirme mevcut değildir ürün ücretli ürünler kategorisindedir. konun taşınması yada önceden yayınladım ücretsiz halınin eklemesi gerekti durumda konunun tamamen silinmesini talep ederim. eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n

Selamlar, konu ücretli ürünler kategorisinde. Herhangi bir indirme durumu yok. Ama ürünün satışı yok ise, konuyu kilitleyebiliriz veya farklı bir konu ile devam etmek isterseniz de yine bu konuyu kilitleyip, yine buradan yeni konuya bağlantı verebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Konular da bir fiyatlandırma göremedim. Ücretli kategoriye taşınmış orada da bir fiyat yok. Eklentiye dair DETAYLI BİR BİLGİLENDİRME bir AÇIKLAMA göremedim.

Akıbeti tam olarak nedir ? Eklenti bitti ve satışa sunuldu mu ? Yoksa yapım aşamasında devam ediyor, henüz bir fiyatlandırma yok mu ?

İnsanların anlayabileceği şekilde açıklamalar da bulunursanız, ona göre soru sorup/sormama girişimin de bulunalım ;)
Tabiki sorularınızı cevaplandırayim.
- Fiyatlandırma yok bunun sebebi eklentinin benim açımdan tam bitmemiş olması şöyle açıklayım evet üründe güncellemeler geldi ama halen kullanıcı yorum, beğeni gibi özellikleri tamamen entegre edilmemesi blog eklentisini sadece okunabilir bir blog olması durumu Bu hali ile satışa sunmak istemedim.
- Ürün yapım aşamasındamı : EVET (her ne kadar yavaşta ilerlese eklenti benim tarafımdan geliştirilmeye devam ediyor. )
- Eklenti herhangi bir yerde satışa sunuldumu : HAYIR
- Eklentinin bitecegi bir tarih verebilirmiyim : HAYIR
Selamlar, konu ücretli ürünler kategorisinde. Herhangi bir indirme durumu yok. Ama ürünün satışı yok ise, konuyu kilitleyebiliriz veya farklı bir konu ile devam etmek isterseniz de yine bu konuyu kilitleyip, yine buradan yeni konuya bağlantı verebiliriz.

Merhaba eklenti sadece güncellemeler yayınlayabilecegim bu haliyle bir yere taşınacaksa benım açımdan bir sıkıntı yok tabi forum içinde uygunsa (Forum yorumu olarak devam etmektense güncellemeler yayınlamak eklentiyi daha takip edilir kılıyor.)

Tabiki sorularınızı cevaplandırayim.
- Fiyatlandırma yok bunun sebebi eklentinin benim açımdan tam bitmemiş olması şöyle açıklayım evet üründe güncellemeler geldi ama halen kullanıcı yorum, beğeni gibi özellikleri tamamen entegre edilmemesi blog eklentisini sadece okunabilir bir blog olması durumu Bu hali ile satışa sunmak istemedim.
- Ürün yapım aşamasındamı : EVET (her ne kadar yavaşta ilerlese eklenti benim tarafımdan geliştirilmeye devam ediyor. )
- Eklenti herhangi bir yerde satışa sunuldumu : HAYIR
- Eklentinin bitecegi bir tarih verebilirmiyim : HAYIR

Merhaba eklenti sadece güncellemeler yayınlayabilecegim bu haliyle bir yere taşınacaksa benım açımdan bir sıkıntı yok tabi forum içinde uygunsa (Forum yorumu olarak devam etmektense güncellemeler yayınlamak eklentiyi daha takip edilir kılıyor.)

Şimdi sizde takdir edersiniz ki, hepimiz forum sahibiyiz. Bu eklentiyi siz daha önce ücretsiz olarak yayınladınız bu doğrultuda da indirenler oldu, soru soranlar oldu, cevap alanlar oldu vs. Daha sonra hakkınız var; Eklentiyi geliştirip ücretli olarak yayınlamak istediniz. Bizde haklı olarak konuyu silip foruma 404 kazandırmak istemiyoruz. Önerim şudur; Şu anlık konuyu kilitleyebiliriz. Siz eklentinizi bitirdiğinizde tekrardan konu üzerinden bir düzenleme yapabiliriz. Şu anda eklentinin bitmemiş olması, yapım aşamasında olması gelen sorularla sizi de yoracaktır. En azından bu eklentinin geliştirilmesine ve ilerleyen dönemlerde ücretli şekilde kullanıcılarla buluşturulacağını konuda belirtebiliriz. ;)

Forum için böylesi uygunsa tabiki kilitlesin o zaman.

ama burda kullanıcıların takıldıgı nokta eklentinin indiriliyor olabileceğine kapılması durumu ben sorulardan gerçi hiç soran olmadı bu zamana kadar ama bi yakınmam yok. (Şahsi fikrim eklentinin böyle kalması durumu. tabi burdada bir çıkmaz eklenti ücretli gözüküyor ama satışta değil durumu)

Şu anda eklentiyi indiremez ve satın alamazsınız. Eklenti geliştirilme aşamasındadır ve henüz satışa çıkmamıştır. Eklenti tamamlandığında geliştirici tarafından satışa çıkarılacaktır. Bu konu eklenti yayımlanana kadar geliştiricinin talebi doğrultusunda yorumlara kapatılmıştır.

MustafaseveR kullanıcı adlı kişi [MS] - Blog Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

V:1.4.2

Merhaba arkadaşlar zaman buldukça eklentimi güncellemeye ve geliştirmye devam ediyorum. eklentinin takip edilebilir olması amacından bir kaç resim eklemek istedim. Hem localhost hemde alanaditicaret sitesinden resimleri aşağıda bulabilirsiniz. Hem geliştirme hemde xenforun hazır şablonlarını kullanmak hem forum yapısına uyum hemde işleri kolaylaştırmaktadır bu yüzden olabildiğince forum yapılarına bağlı kalmaya çalıştım.

Geliştirme Günlüğü

• ...

Güncellemenin devamını inceleyin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.