Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[MS] - Blog

Ücretli [MS] - Blog

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MustafaseveR

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Şu anda eklentiyi indiremez ve satın alamazsınız. Eklenti geliştirilme aşamasındadır ve henüz satışa çıkmamıştır. Eklenti tamamlandığında tarafımca satışa çıkarılacaktır. Bu konu eklenti yayımlanana kadar talebim doğrultusunda yorumlara kapatılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederim.

MustafaseveR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[MS] - Blog - Geliştirilmeye açık basit xenforo uyumlu blog

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi xenforo bir kurs paylaşti onların paylaştiği kodlar ile admin panel destekli bir blog oluşturdum ve bunu sizlere ücretsiz olarak sunuyorum. eklentiyi geliştirmeyi düşünüyorum şuan basit bir yapıda ama bir blog olarak kullanılabilecek durumda.

Yapmış olduğum güncellemeler

[✓] Blog sayfası oluşturuldu.
[✓] Blog sayfasına header ve footer alanı eklendi.
[✓] Blog detay sayfası oluşturuldu.
[✓] Blog detay sayfasına kullanıcı ve zaman...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Elinize sağlık ama buna çok şey eklenmeli bence.

Blog derecelendirme, yorum desteği, blogları admin paneli yerine ilgili sayfadan açabilmek vs. gibi.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim dediğim gibi şuan basit bir yapıda ama geliştirilmeye uygun olduğu için güncellemeyi düşünüyorum.
blogları admin panelden eklemeyi bilerek yaptım bunun sebebi olabilecek bir açığı engellemek.

Elinize sağlık hocam. Arkadaşın dediği gibi her kullanıcının ayrı bir blog'u olsa ve kendi hesaplarından düzenlenebilse daha iyi olur. Ama bu haliyle de harika görünüyor. İlk yaptığınız eklentiye göre gayet iyi. Başarılar dilerim sonrası için.

Elinize sağlık hocam. Arkadaşın dediği gibi her kullanıcının ayrı bir blog'u olsa ve kendi hesaplarından düzenlenebilse daha iyi olur. Ama bu haliyle de harika görünüyor. İlk yaptığınız eklentiye göre gayet iyi. Başarılar dilerim sonrası için.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim dediğiniz sistemi şuan xenforo aynısını yapiyor muhtemelen bittikten sonrada ücretsiz şekilde paylaşacaklardir. (Burdan konuyu takipte kalabilirsiniz.) benim yapmaya çaliştiğim kişisel blog değil daha çok tek taraflı bir blog sistemi. (sadece adminlerin paylaşimi için uygun)

Yorumunuz için çok teşekkür ederim dediğiniz sistemi şuan xenforo aynısını yapiyor muhtemelen bittikten sonrada ücretsiz şekilde paylaşacaklardir. (Burdan konuyu takipte kalabilirsiniz.) benim yapmaya çaliştiğim kişisel blog değil daha çok tek taraflı bir blog sistemi. (sadece adminlerin paylaşimi için uygun)

Anladım hocam bu şekilde de kullanışlı. Gelecek güncellemeler için yaptığınız yol haritası da güzel. Takipte olacağım, kolay gelsin.

MustafaseveR kullanıcı adlı kişi [MS] - Blog Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

V:1.0.1

[✓] Son bloglar widget
[✓] Blog ve Blog detay sayfalarında tasarim değişikliği
[✓] Admin panel blog editlerken var olan resimi görebilme.
[✓] Admin panel blogları taslak olarak kaydedebilme.
[✓] Admin panel yönetilebilir bağzi ayarlar (Bloglar aktif/pasif,Kaç blog gösterilecek vs)

NOT: ilk sürümde mysql tablo adını yanlış yazdığım için tabloyu silme işlemi yapmayacaktir bunun için aslında 2 çözüm olduğunu düşünüyorum
1 - Manul olarak phpmyadmin e girip ms_blog tablosunu silmek
2- Eklentiyi...

Güncellemenin devamını inceleyin...

Sayfalama için kullandığınız html kodu nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.