Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Moderatör Yetkileri Etkin Olmuyor ?

teodoros

Kullanıcı
Kullanıcı
Kullanıcı grubu izinlerinde moderatörün konu silme yetkisini kaldırdım ancak moderatör yaptıklarımda konu silme bölümü hala aktif.

Ben birisini moderatör yapmak istediğimde Moderatörler bölümünden "moderatör ekle" diyorum. Ardından kullanıcılardan o kişiyi bulup birincil ya da ikincil grubunu gene moderatör yapıyorum. Yanlış yaptığım bir şeyler mi var ? Buradaki kaynağı da okudum ama işin içinden çıkamadım.

Gruplar ve İzinler / Kullanıcı Grupları / Moderatör 'den gerekli düzenlemeleri yap.
Ardından tekrar Gruplar ve İzinler / Kullanıcı Grubu izinleri / burdan tekrar izinleri güncelle aynı şekilde

Sonra işini sağlama almak için Gruplar ve İzinler / Kullanıcı Grupları / Moderatörler / gir ayarları güncelle

Gruplar ve İzinler / Kullanıcı Grupları / Moderatör 'den gerekli düzenlemeleri yap.
Ardından tekrar Gruplar ve İzinler / Kullanıcı Grubu izinleri / burdan tekrar izinleri güncelle aynı şekilde

Sonra işini sağlama almak için Gruplar ve İzinler / Kullanıcı Grupları / Moderatörler / gir ayarları güncelle
cevabınız için teşekkürler, yapmama rağmen dediklerinizi tek tek kontrol edip tekrar yaptım sonuç aynı. Sanırım bende başka bir hata var. Anlamadım, delirme noktasına geldim. Alt tarafı mod ekleyeceğiz olay oldu.

• Beğen
Tepkiler: MrX

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.