Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Mobilden giriş yapma sorunu

yarcann

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba bilmiyorum daha önce açıldımı kusura bakmayın mobilden giriş yaparken şu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim Screenshot_20181105-174018_Yaani.jpg

ekran goruntusundekı domain lınkın xenforo alakası yok. sunucu sırketının sızın domaın ıcın olusturdugu maıl gırıs arayuzu.

https://imap.technomood.net/Mondo/lang/sys/login.aspx
Ekran görüntüsü değil direk url atmışsın. Her ne ise o kısmın mail girişi olduğunu anlayabilecek kadar yeterli bilgim var. O linkin xenforo ile de alakası olmadığını ayırt edecek kadar da bilgim var. Fakat merak ettiğim olay alakası olmadığı halde neden oraya yönlendirme atıyor. Düşüncem o urlnin ortadan kalkmasından sonra karşılaşacağımız durum ne olacak? Yönlendirmenin kaynağını bulabilir miyiz? Yedek alıp silmek ile birşey kaybetmezsin. Ama yine de sen bilirsin. O kısmın xenforo ile alakası yok ise senin sorununun çözümü de burada yok, en azından bende yok. Kolay gelsin.

adminim çok sağol DNS yi

şu şekilde iken

kanye.ns.cloudflare.com
uma.ns.cloudflare.com

NS1.YONCU.COM
NS2.YONCU.COM

olarak değiştirdim düzeldi ama şunu merak ediyorum Cloudflare yönlendirme yapmıştım artık Cloudflare geçersiz mi sayılacak

adminim çok sağol DNS yi

şu şekilde iken

kanye.ns.cloudflare.com
uma.ns.cloudflare.com

NS1.YONCU.COM
NS2.YONCU.COM

olarak değiştirdim düzeldi ama şunu merak ediyorum Cloudflare yönlendirme yapmıştım artık Cloudflare geçersiz mi sayılacak

Evet cloud flare geçersiz sayılacak. Clouddaki imap dnsyi sil dediğim bu nedenden dolayıdır. Ama bir türlü anlatamadım. Siten clouda eklenirken dnsleri cloud devralırken bir hata oluşmuş muhtemelen. Böyle sorunlar deneme yanılma ile çözülür. Sorun şuradadır demek zor. Bunun bir düğmesi de yok ki basınca düzelsin...

Evet cloud flare geçersiz sayılacak. Clouddaki imap dnsyi sil dediğim bu nedenden dolayıdır. Ama bir türlü anlatamadım. Siten clouda eklenirken dnsleri cloud devralırken bir hata oluşmuş muhtemelen. Böyle sorunlar deneme yanılma ile çözülür. Sorun şuradadır demek zor. Bunun bir düğmesi de yok ki basınca düzelsin...
tamam ustam eyvallah çok sağoll

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.