Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Mobilden giriş yapma sorunu

yarcann

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba bilmiyorum daha önce açıldımı kusura bakmayın mobilden giriş yaparken şu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim Screenshot_20181105-174018_Yaani.jpg

hocam saldırı olarak algıladı bu sefer

IP Adresinizden bu sayfaya gelen aşırı istek nedeni ile erişiminiz engellendi.
10 saniye sonra yeniden erişimi deneyiniz.

Burdan direk şu diyemiyorum ama gördüğüm kadarı ile bir yönlendirme oalyı söz konusu. Bu yüzden .htaccess kodladınızı değiştirmeniz iistedim. saldırı olarak alğılamasıda farklı farklı kişlerde aynı hostign paneline yöneldndirilidiği için alıyorsunuz.
Eğer .htaccess kodlarını değiştirdi iseniz ve düzelmedi ise nerede olabilir burdan söylemek zor ancak index.php var ise html içinede bakın.
Ve hosting panelinde FTP bulunan .htaccess içeriğini tekrar kontrol edin gerçekten verdiğim kodlar oradamı ? FTP programından değil hosting panelinizden yapın bu işi...

Cloudflare panelindeki dns kayıtlarına bakın. Ayrıca page rules alanına bakın. imap ile ilgili dns kaydını yedekleyin sonra silin bakalım ne olacak? Cloud ayarları gerçek zamanlı yansımadığı için boraz beklemen gerekecek sonucu görmek için.

Burdan direk şu diyemiyorum ama gördüğüm kadarı ile bir yönlendirme oalyı söz konusu. Bu yüzden .htaccess kodladınızı değiştirmeniz iistedim. saldırı olarak alğılamasıda farklı farklı kişlerde aynı hostign paneline yöneldndirilidiği için alıyorsunuz.
Eğer .htaccess kodlarını değiştirdi iseniz ve düzelmedi ise nerede olabilir burdan söylemek zor ancak index.php var ise html içinede bakın.
Ve hosting panelinde FTP bulunan .htaccess içeriğini tekrar kontrol edin gerçekten verdiğim kodlar oradamı ? FTP programından değil hosting panelinizden yapın bu işi...

Evet admnm aynen dediğiniz gibi yaptım ama aynen bu sefer pc de bile saldırı uyarısını veriyor tarayıcı değiştiriyorum aynı

Cloudflare panelindeki dns kayıtlarına bakın. Ayrıca page rules alanına bakın. imap ile ilgili dns kaydını yedekleyin sonra silin bakalım ne olacak? Cloud ayarları gerçek zamanlı yansımadığı için boraz beklemen gerekecek sonucu görmek için.
ustam yedeklemeyi bilemedim ama aktif diyor girişte

Yedeklemekten kastım o dns ile ilgili ayarları bir yere kopyala. Örneğin ip daresi, ismi ve tür gibi bilgileri. Sildikten sonra ihtiyaç halinde geri aynısını ekleyebilmen için.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.