Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Mobil görünümü kaldırma

WTStalin

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Selamın aleyküm forumun mobil görünümünü nasıl kaldırabilirim ? Yani mobilden siteye girenlere masaüstü görünümü ile açılsın

Nasıl yapılır ? Mobil görünümü kaldırma

Aleyküm selam, media queryleri düzenlenmesi lazım ve yapı üzerinde ciddi değişiklikler yapılması lazım. Burada anlatılarak yapılacak bir durum değil.
Aleyküm selam, media queryleri düzenlenmesi lazım ve yapı üzerinde ciddi değişiklikler yapılması lazım. Burada anlatılarak yapılacak bir durum değil.

Çözüm
anladım hocam bi sorum daha olacaktı, bir tema yükledim ama temada başka bir sitenin reklamı vardı temayla beraber geldi. Reklam yöneticisinde vs görünmüyor, bu reklamın url si hangi dosya veya hangi şablon içerisinde olabilir

anladım hocam bi sorum daha olacaktı, bir tema yükledim ama temada başka bir sitenin reklamı vardı temayla beraber geldi. Reklam yöneticisinde vs görünmüyor, bu reklamın url si hangi dosya veya hangi şablon içerisinde olabilir
Telif ile ilgili konularda yardımcı olamıyoruz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.