Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[MMO] Hide Bb-Code Content System

XF 2.2 Eklenti [MMO] Hide Bb-Code Content System 2.2.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

Hüseyn.

echo {XenGenTr}
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
huseynalieff Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[MMO] Hide Bb-Code Content System - XenForo 2 forumu için gizli içerik eklentisi.

XenForo 2 forumu için gizli içerik eklentisi. Çeşitli parametrelere göre gizlemek için 16 bb kodu mevcuttur.

• Kulüp üyeleri için gizli metin
  • Gün sayısına göre gizli metin
  • Gruplar için gizli metin
  • Kayıtlı üyeler için gizli metin
  • Beğenme sayısına göre gizli metin
  • Mesaj sayısına göre gizli metin
  • Belirli bir reaksiyonla gizli metin
  • Kullanıcı konuyu yanıtlayana kadar gizli metin
  • Kullanıcı konuyu yanıtlayıp beğendiğim tıklamalara kadar gizli metin
  • Kullanıcı...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Eline sağlık çok güzel bir eklenti. TR dil olsa tadından yenmez.

Teşekkürler tam aradığım eklenti. Sota Sota 'nın dediği gibi Türkçe dil dosyası da olsa çok güzel olur.

Kullanımına ait herhangi bir tutorial vb yokmu ? İngilizce vb de olsa farketmez

A ajgiel Eklentiyi kurup gerekli kullanıcı ayarlarını verdiğinizden sonra istediğiniz yorumda / konuda yazı yazdığınız bölümde bbcodları ikonlarının arasında "kupa" işareti göreceksiniz. Oradan belirli seçimlere göre kullanabilirsiniz. Dosyanın Türkçe yamasıda mevcut.

A ajgiel Eklentiyi kurup gerekli kullanıcı ayarlarını verdiğinizden sonra istediğiniz yorumda / konuda yazı yazdığınız bölümde bbcodları ikonlarının arasında "kupa" işareti göreceksiniz. Oradan belirli seçimlere göre kullanabilirsiniz. Dosyanın Türkçe yamasıda mevcut.

Eklenti kurulumunu yaptım tüm kullanıcı gruplarına kullanım izni verdim [Replyandthanks ] i BbCodes kısmında gördüğüm gibi birebir uyguluyorum evet yorum ve beğeni gerek yazısı çıkıyor fakat onun hemen altında link gözükmeye devam ediyor linki gizlemiyor yani bu neden olabilir

[replyandthanks]içerik[/replyandthanks]
Taglar içerisinde olması lazım.

Xenforo 2.2.0 sürüm kullanıyorum, dalgınlığıma geldi eklenti sürümünü kontrol etmeden yükledim. Şuanda hiçbir şekilde konuları gelişmiş düzeyde düzenleyemiyorum. Yeni konu ve hızlı cevap verilebiliyor ondada bbcode paneli yok. Nasıl düzenleyebilirim?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.