Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[MMO] Hide Bb-Code Content System -TÜRKÇE

XF 2.2 Eklenti [MMO] Hide Bb-Code Content System -TÜRKÇE 2.2.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Kaynakta azda olsa bilgi verilmektedir, kaynağı dikkatli inceleyiniz.

1608994719278.png

bu kısımdaki dosyayı indirdim. Eklenti kurulum kısmından kurdum. Lakin eklenti türkçe değil de ingilizce olarak kuruldu. sebep ne olabilir?

Ben sizin sıkıntınız anladım da siz beni anlamadınız: bakın XenForo 2.2 - [MMO] Hide Bb-Code Content System -TÜRKÇE bu konun kaynağında
[MMO] Hide Bb-Code kurulumu; Alanının altında bazı kullanım detayları verilmiştir, izinler bbcode alanları gibi. Buna göz atın diyorum
hocam teşekkür ederim de siz de beni anlamadınız :)
Benim istediğim bu kodları mesaj veya konu açarken görünmesini istiyorum onu açamadım bi türlü :)

Admincp-> BB Kodu ve içerik sekmesi altında Özel BB kodları alanında aktif mi bb kodlarınız baktınız mı?
Hocam sorunu kendimce çözdüm konuya da dahil edeyim muhtemelen bazı arkadaşlar aynı sorunu yaşayacaktır.
İzinler ve Özel BB kodları aktif olması halinde eğer halen editör de gözükmüyorsa aşağıdaki adımları izleyiniz:
Admincp > BB Kodu ve içerik sekmesi > Editör araç çubukları > Büyük Araç çubuğu
Bu kısımdan "Kullanılabilir buton ve açılır menüler" kısmından "Büyük araç çubuğu " kısmına, her hangi bir yere sekmeye eklenilince sorun çözülmüş oluyor.
Herhangi bir sekmeye eklemek isteyenler Araç simgesine tıklayıp örneğin 5 ise 6 yapıp oraya sürüklemeleri yeterli.

Hocam sorunu kendimce çözdüm konuya da dahil edeyim muhtemelen bazı arkadaşlar aynı sorunu yaşayacaktır.
İzinler ve Özel BB kodları aktif olması halinde eğer halen editör de gözükmüyorsa aşağıdaki adımları izleyiniz:
Admincp > BB Kodu ve içerik sekmesi > Editör araç çubukları > Büyük Araç çubuğu
Bu kısımdan "Kullanılabilir buton ve açılır menüler" kısmından "Büyük araç çubuğu " kısmına, her hangi bir yere sekmeye eklenilince sorun çözülmüş oluyor.
Herhangi bir sekmeye eklemek isteyenler Araç simgesine tıklayıp örneğin 5 ise 6 yapıp oraya sürüklemeleri yeterli.

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.