Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? misafir kullanıcının yazı alanına soru işareti ekleme

hellheim

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, misafir kullanıcı yazı yazarken gerekli izinleri verdiğimde bende yazma alanı aynı böyle gözüküyor,

1684328984416.png

fakat ben aşağıda ki gibi misafir kullanıcının profilinin gözükmesi ve soru işareti olarak gözükmesini istiyorum. bende kullanıcı renklendirme, yazı fontu vs gözüküyor. aşağıya koyduğum resim gibi nasıl yaparım?

Screenshot_1.png

Admin kontrol paneli >> Kurulumlar >> XF Seçenekleri >>Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri >> Kayıt olmadan kullanım
Alanını etkinleştirdiğinizde burada İzinleri devral alanında belirttiğiniz kullanıcı grubu izinlerini, yetkilerini düzenlediniz mi? Tüm yetkiler burada belirlenen kullanıcı grubundan devir alınır, yani belirtilen kullanıcı grubuna ne yetki verirseniz ziyaretçide o kadar forum içeriğinden faydalana bilir.

Evet, misafir iznini takip ediyor.

1684346583877.png

fakat öyle yapınca böyle oluyor

1684346631379.png

ben izin olarak register grubunu baz aldırıyorum. ama ben aşağıdaki gibi olmasını istiyorum

1684346660211.png

extra.less üzerinden avatar ı gizlemişim, kodu silince düzeldi. fakat şu kısımı nasıl gizlerim?

1684347736120.png

En kolay yolu, bir deneyin bakalım.

CSS:
<xf:if is="!$xf.visitor.user_id">
    .fr-box.fr-basic .fr-toolbar.fr-top
    {
        display: none;
    }
</xf:if>

En kolay yolu, bir deneyin bakalım.

CSS:
<xf:if is="!$xf.visitor.user_id">
    .fr-box.fr-basic .fr-toolbar.fr-top
    {
        display: none;
    }
</xf:if>
oldu teşekkürler fakat tüm kullanıcı gruplarında gitti. ben sadece kayıt olmayan kullancılarda böyle olmasını istiyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.