Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Mesaj düzenleme izni?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Yeni bir konu ya da mesaj yazdıgımızda düzenleme hakkımız maalesef yok açtığımız an açtığımız gibi kalıyor, bunu en azından 1-5 dk gibi süreli bir sekılde yapabılır mısınız, en azından yaptıgımız yazılım hatalarını yada unuttugum birseyı eklemek düzenlemek ıcın bir sansımız olur.

Forumda izinlerde şu an Kendi yazılarını düzenleme/silme zaman sınırı (Dakika) 30 dakika zaten.

Forumda izinlerde şu an Kendi yazılarını düzenleme/silme zaman sınırı (Dakika) 30 dakika zaten.

Kontrol edin isterseniz hocam öyle değil, mesajlar kısmında düzenleme hakkımız yok. Yani benim öyle şuan.

Bazı yerlerde düzenleme yapılmıyordu şahsen ben yapamadığım için alt altta peşpeşe çok yazmışımdır.. galiba 30 dakikada bir aklım çalışıyor ekleme yapma zamanım 31. Dakikaya geliyorsa ondan değiştiremiyorumdur ?? keşke hep yazsam uzun uzun dert sorun sıkıntı iki kelimeyle anlatılmıyor napiyim

konuyu actıgım an oyle kalıyor düzenleme iznim yok. bu durumu kastetmıstım aslında ben. eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n 5dk süreli düzenleme hakkı olsa süper olur.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-02-08 151227.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-02-08 151227.jpg
    114.9 KB · Görüntüleme: 8
Tekrar kontrollerinizi yapabilirsiniz.

Biz nasıl yapabiliriz hocam?
Kullanıcı gruplarından > dilediğini kullanıcı grubunu seçin ve "Kendi yazılarını düzenleme/silme zaman sınırı (Dakika)" bölümünden dilediğiniz süre sınırını verebilir yada sınırsız yapabilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.