Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Merhabalar hocalarım en sonunda seo sitemi actım

kadirizmm

Kullanıcı
Kullanıcı
merhabalar hocalarım öncelikle hayırlı günlerdilerim...
A.Kadir Hameş;
04.04 1986 Hatay Hassa’da doğdu.İlk Ve Orta Öğrenimini Gaziantep İslahiye’de Tamaladı. Liseyi Hatay Hassa’da bitirdi.Üniversiteyi ise Sütçü İmam Üniversitesinde bitirdi. Meslegini Seo olarak seçen tek bu bölüm ögrencisidir. 100lerce büyük ve orata ölçekli sitelerin seolarında imzası olan bir dehadır. Üni Bölümünden olasa gerek yazar şiardir.102 şiiri noter tastiklidir.Uzun yıllardır seo ile iç içedir kendine özgü bir seo taktiği vardır bir sitenin anahtar kelimesinde sıralama vermesi uzun sürmeyen tek kişidir.Referansı çoktur. Samimi içten ve yalansız bir hayat süren A.kadir Hameş Suan Kahramanmaraş merkezde hayatına seocu olarak devam eder…

Özgün Seo Yeni Nesil Seo hepinizi beklerim ayrıca XenForo Türkçe destek,XenForo Eklenti ve tema topluluğu den geldiginizi iletirseniz elimden gelen het türlü yardımı saglarım seo konusunda backlink konusunda hızlı index konusunda refenasları kalabalık tutmak yerine zaten hep kendimi gizlerdim ben bilgili olmak demek hava atmak demek olmadıgını cok kücük yaslarda ögretti rahmetlik babam saygılarımla herseyi biliyormuyum yok ögrenciyim ben ögrenirim sitem tam istedigim sevyede olmadı 1 hafadır gece gündüz calısmalrımız devam ediyor biter insallah

Hayırlı uğurlu olsun inşallah :) bol kazançlı günler dilerim...

Hayırlı olsun hocam güzel site olmuş bol kazançlar başarılar dilerim

Hayırlı uğurlu olsun inşallah :) bol kazançlı günler dilerim...
çok teşekkür ederim kıymetli yorumunuz için etiket hocam insallah
[doublepost=1495025463,1495025373][/doublepost]
Hayırlı olsun hocam güzel site olmuş bol kazançlar başarılar dilerim
adanalı hocam cok tesekkür ederim kıymetli yorumunuz için insallah bol kazanclı günler olcak aldıgımız dagıtmadıktansonra kazanmakta birsey ifade etmez insallah aldıgımızı paylasırız saygılarımla
[doublepost=1495025651][/doublepost]
kadirizmm kadirizmm iyi veya kötü eleştiriye açık mı siten?
emre hocam aslında elsetirilere tamamen acık biriyim lakin site tamamen bitmeden ben sadece siz hocalarıma göstereyim sitemi dedim yinede elestir ama iyi olsun valla geceli gündüzlü uykuz calısyorum ekip arkiler hep elini tasın altına koymayınca olan oluyor :(

kadirizmm kadirizmm güzel yorumun için teşekkür ederim, Yalnız söylediklerim ağır gelmesin :) Yanlış anlaşılmasın. Kırıcı olabilir fakat gerçekten kırıcı ve ya art niyetli olarak yazmıyorum.
  • Özgü SEO demişsin :(
    2017-05-17_22-42-48.png
  • SEO'cu dediğin zaman eklenti kullanmaz, kendisi yazar veya geliştirir.
Bunu gören ne anlar. Keşke bildiğin bir projede ilerletseydin kendini :(

Hayırlara vesile olsun. :)
insallah çok teşekküler hocam sogulunuz saygılarımla
[doublepost=1495156112,1495155734][/doublepost]
kadirizmm kadirizmm güzel yorumun için teşekkür ederim, Yalnız söylediklerim ağır gelmesin :) Yanlış anlaşılmasın. Kırıcı olabilir fakat gerçekten kırıcı ve ya art niyetli olarak yazmıyorum.
Bunu gören ne anlar. Keşke bildiğin bir projede ilerletseydin kendini :(
süper bir eleştiri 'özgü' yerinde buldum biraz sert olsada ilerleyen günlerde o kelimeyi zaten fark edeceksiniz :) niyetinizdeki samiyete gercekten inanıyorum beklemek bazen en güzel silah bazende baya zor bir sey hocam uzun metrajlı bir filmin içindeyiz saygılarımla

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.