Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Merhaba ben bu gün cpanel sunucusu aldım keyubudan xenforo 2.1.0 7.3 php de çalışıyordu.

StrofBey

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
http://forum.oblixnetwork.cf/
Merhaba ben bu gün cpanel sunucusu aldım keyubudan xenforo 2.1.0 7.3 php de çalışıyordu. Site açıkken ben php sürümünü yanlışlıkla değiştirdim sonra cpaneli sıfırlasamda scripti geri kursamda çalışmadı. Nedense artık 7.3 sürümünde çalışmıyor.

Error log

PHP:
[23-Jun-2022 21:40:41 UTC] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysqli_init() in /home/oblixnet/public_html/forum.oblixnetwork.cf/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php:152
Stack trace:
#0 /home/oblixnet/public_html/forum.oblixnetwork.cf/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php(28): XF\Db\Mysqli\Adapter->makeConnection(Array)
#1 /home/oblixnet/public_html/forum.oblixnetwork.cf/src/XF/Error.php(85): XF\Db\Mysqli\Adapter->getConnection()
#2 /home/oblixnet/public_html/forum.oblixnetwork.cf/src/XF/App.php(2188): XF\Error->logException(Object(Error), true, '')
#3 /home/oblixnet/public_html/forum.oblixnetwork.cf/src/XF.php(170): XF\App->logException(Object(Error), true)
#4 [internal function]: XF::handleException(Object(Error))
#5 {main}
  thrown in /home/oblixnet/public_html/forum.oblixnetwork.cf/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php on line 152

Son düzenleme:
Mysqli kurulu değil gibi phpinfo alanından bakın bakalım orada mysqli yüklü mü

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.