Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Merhaba arkadaslar Forum adresim cok yavas

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

mustafa gül

Kullanıcı
Kullanıcı
herkese iyi günler arkadaslar forum adresime 1 dakkada anca girebilen var ve cok yavas forumum cogu kullanıcımdan şikayet aliyorum nasıl bi forum bu 1 dkda anca ana sayfa acılyor diyenler var ve cogu zaman üye olan kullanıcılarım üye oldukdan sonra tekrar giriş yaptıgında id pas yazdikdan sonra giriş yap dedinde hic bi işlem yapmıyor ve öylece tekrar id pas istiyor bazende cookie cerez hatasi verenlerde var ne yapabilirim bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şu sizin forumunuzun PİNG tepkisi

ping1.PNG

Buda bizim forumumuz PİNG tepkisi

ping2.PNG

Kısacası herşeyden önce o sunucudan kurtulmalısınız...

merhaba admin bey daha önce böyle bi yavaslılık yoktu baska bi problemler olabilirmi ?

Ping sistemi forumu ile alakalı bir durum değil direk sunucu tepkisiniz kontrol eder. Yani sunucunuz tepki vermiyor ping için 100% kayıp olduğunu söylüyor.
Sadece domain ile değil İP ilede kontrol ettim ama durum aynı. Aynı hostingde barındığınıza inandığınız başka sitelerin adreslerinide ekleyin onlarıda kontrol edelim onlar ne diyor bakalım.

Ping sistemi forumu ile alakalı bir durum değil direk sunucu tepkisiniz kontrol eder. Yani sunucunuz tepki vermiyor ping için 100% kayıp olduğunu söylüyor.
Sadece domain ile değil İP ilede kontrol ettim ama durum aynı. Aynı hostingde barındığınıza inandığınız başka sitelerin adreslerinide ekleyin onlarıda kontrol edelim onlar ne diyor bakalım.
benle aynı yerde olan bi dier forum bakiniz. link : JustMYKO l Türkiyenin Lider MYKO Sunucusu

firmaya sordum ping kapalı diyor koruma oldugu için ping atamazsniz dedi.

bi örnek daha benle aynı yerde hostingi olan domain ping kapalı koruma oldugu için ve cok hizli forum

link : OldSchoolKO Forum

Verdiğiniz site fransada siz ise Türkiye barınıyorsunuz. Kısacası Aynı firma ama farklı sunucularda barınıyorsunuz. Evet pink kapalı onu gördüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.