Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

merhaba arkadaşlar bir önerim var size

wmgerecleri

xFanatik
Kullanıcı
arkadaşlar biz neden internette büyük bir grup oluşturmuyoruz gelin bir grup oluşturalım hem herkesin sitesine faydası olur hem hepimiz veritabanı misali bir veritabanı gibi bir oluruz ve arama motorlarında r10 olsun yabancı büyük forum olsun ne olursa olsun hepsinden daha çok büyük oluruz grup kuralımki arama motorunu biz türkler ele geçirelim tüm her yerde grup halinde olalım maksat ismimizde büyüsün grubumuzda büyüsün sitelerimizde büyüsün hepimizde para kazanalım benim düşüncem bu önerim var bakalım kaç kişi gelmek istiyor buyrun yorum yapın

millete göre şaka yapıyorum herhalde kimse gelmek istemiyor sonradanda büyüyünce herkes gelmek istiyor aslında büyüdüğümde girişleri paralı yapıcam :D hemde alamayacakları bir fiyata sanki :D

Biraz konuyu açarsanız belki daha çok katılım olur ben şahsen merak ediyorum :)

arkadaşlar biz neden internette büyük bir grup oluşturmuyoruz gelin bir grup oluşturalım hem herkesin sitesine faydası olur hem hepimiz veritabanı misali bir veritabanı gibi bir oluruz ve arama motorlarında r10 olsun yabancı büyük forum olsun ne olursa olsun hepsinden daha çok büyük oluruz grup kuralımki arama motorunu biz türkler ele geçirelim tüm her yerde grup halinde olalım maksat ismimizde büyüsün grubumuzda büyüsün sitelerimizde büyüsün hepimizde para kazanalım benim düşüncem bu önerim var bakalım kaç kişi gelmek istiyor buyrun yorum yapın
dostum ne içiyosan söyle bende içeyim walla güzel kafa yapıyor :D

Bu anlattıklarının binde 1i bile Türkiye 'de olmaz. İşin gerçeği maalesef bu.

Acaba niye böyle dedim diye şöyle uzunca bir düşün, direk olayı anlarsın zaten ;)

Konuyu açman bile hata olmuş bence. :)

Bu tür yaptırım için büyük bir yönetim gerekmektedir. 2 3 kişiyle olucak gibi değildir. Yani şöyle düşünürsen herkes global bir şekilde herkez gelicek ama sen bunlara nasıl referans olucaksın kimin ne olduğu belli mi ?

arkadaşlar şöyle mesela e ticaret düşünün bunun elemanları gibi düşünün başımızda patron yok sadece grubumuza bir isim takacaz ve örnek xenforo.gen.tr de çoğunluk olarak aktif olacaz konu eklicez ve millet aktifliği gördümü üye olamaya başlayacak her bilgili bir arkadaş bunlar tabi üye olurken önce bir sorunu varsa hal etmek isteyecek hangimiz onu anlıyorsak yardım edecez o zaten artık 1 yardım gördümü bağlı olacak buraya misal webclos.net tabi reklam amaçlı düşünmeyin bunu xenforo.gen.tr büyüdümü webclos.net e geçicez tabi sizin siteler artık ismi neyse ve buralarda aktifliğimizi sürdüreceğiz konular açacağız müşteri gibi gelip alışveriş ticaret yapacağız vs referanslarınızı böyle yapacaksınız tabi grubun temellerini nasıl atarsanız öyle ilerler disiplinli atarsanız disiplinli gider mesela tabi aramıza giren casuslar olacak yok değil mesela diğer sefer burda wmg diye bir forum açtım tabi biz tema editleme aşamasındaydık adam burda gördü bizde adminlik şifresini açtığımız kategoride paylaştık orda görmüş girdi index atmış hackerim diye gezindi tabi suç duyurusunda bulunacaktım ama kendimi ırkımı şikayet edecek kadar düşmemişim onlar gibi neyse asıl konu şu bu tip kişiler gelir ve biz bunları temizleyecez herkes güvendiği kişileri getirir böyle böyle büyüyeceğiz sonra büyüdükmü piyasaya yayılacaz tabi xenforo.gen.tr xenforo yönünde bir proje sadece ama diğer arkadaşlar olsun vs projeleri genl olur yani hiç olmasa her alanda grubumuzda kişiler olacak örnek ben bir tane eklenti yazdıracağım müşterimi buldum bakarım grupta kim yazıyor hemen ona yönlendircem misali anladınız belki

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.