Neler yeni

Memnuniyetsizlik

LeGoLaSs

Yeni kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Yaptığınız paylaşımlar gerçekten takdire şayet fakat site çok fazla kullanıcıları mecbur bırakıyor yok şu kadar konu aç mesaj yaz gibi vs vs gelen kullanıcıların çoğu işi tam anlamıyla bilmiyor yani birine yardımcı olacak olsa vay haline o kullanıcının hiç mesaj yazmaması daha iyi bence

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
Yaptığınız paylaşımlar gerçekten takdire şayet fakat site çok fazla kullanıcıları mecbur bırakıyor yok şu kadar konu aç mesaj yaz gibi vs vs gelen kullanıcıların çoğu işi tam anlamıyla bilmiyor yani birine yardımcı olacak olsa vay haline o kullanıcının hiç mesaj yazmaması daha iyi bence
Merhabalar,
Fikirler,eleştiriler için teşekkür ederiz.
Aslında kesinlikle siz ile hemfikiriz. Gereksiz mesajları zaten siliyor üstüne kullanıcılara uyarı veriyoruz bunun için. İnanın bundan bizde memnun değiliz.
Peki neden böyle bir uygulam yapıyoruz?
1. Xenforo lisansız kullanıcıların forumu kullanabildiği için bize uyguladığı yaptırım sonrasında. Bir nebzede olsa onların bir anda dosyalara erişimini kısıtlamak yada onları biraz da olsa uğraştırarak inceleme yapmalarını engellemek.
2. Foruma kayıt olan bir kullanıcının forumdaki aktivitesini sağlamak,onu birazda olsa forumda bağlamak.
3. Forumda kim ne yapıyor hangi eklentiyi indiriyor bunların takibi ve denetimini yapmak.
4. Kullanıcılar arasında bir iletişim kurarak onların birbirlerinde destek,fikir,yöntem alış veri yapmalarını sağlamak.
Gibi bir kaç neden daha var ancak öne çıkanlar bunlar özellikle 1.

Kısacası bu forumda kullanıcı mesajına yada beğenisine ihtiyacımı yok. Mesaj sayısını artırıp DB şişirmek bile mantıksız aslında. Ve benim konumu beğenseniz ne olacak beğenmeseniz ne beşin başım arşamı değecek tabi ki alakası yok.

Sanrım durumu birazda olsun özetleye bilmişimdir size...

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
@LeGoLaSs, hemen iki üstteki mesaja bak ne diyeyim ben şimdi gördüğünüz gibi bu durumda bizde memnun değiliz.
Hele bunu gözümüze soka soka yapınca çok aşırı rahatsız oluyorum. Ancak şunu da belirteyim bu tür kullanıcılarıda istemiyoruz zaten forumda böyle gelecekseler gelemesinler.
ilgli arkadaş 2 gün uzaklaştırıldı sizlerde görün diye silmiyorum mesajı.

@SouLW3, samimi duyguların için teşekkür ederim .

tarihci

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Bir site yöneticisi olanın bu kuralları anlaması lazım.
Bütün yaptırımlara rağmen bizlere desteğini ve yardımlarını esirgemeyen yönetime teşekkürler.