Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Medal eklentisi küçük bir yardım

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Burak

Kullanıcı
Kullanıcı
eTiKeT™ eTiKeT™ @LaDezs netr0n netr0n @Kasper TheGaMeLiFe_HD TheGaMeLiFe_HD @SouLW3 @Tilkißey @premiumturkey @Mete_

Merhabalar xenforo.gen.tr üyeleri
Bugün sizden küçük bir yardımınızı isteyeceğim.
Hemen konuya geçeyim

[bd] Medal eklentisi kullanıyorum, yükledim, kurulumunu yaptım ve madalyalarımı ekledim.
[bd] Medal

Fakat üyelere madalya vermeyi bir türlü beceremedim, bu konuyu xenforodan baktım fakat yabancı arkadaşların anlattıklarından fazla birşey anlaşılmıyordu, bazı arkadaşlarıma sordum bilmediklerini söylediler,
en son buraya geldim inşallah burada sorunum çözülür.

Bir arkadaşım, kullanıcının profiline girip moderatör hareketlerinden madalya ver butonunun olduğunu gösterdi, fakat kendi forumda böyle bir buton gözükmüyordu, acaba ayarlarınımı yapmalıydım yapmamışmıydım hiç bilmiyorum, ama kullanıcı gruplarından medal yetkilerini verdim ayarladım ona rağmen olmuyor.

Arkadaşlar medal eklentisini fazla bilmiyorum, belki extra.css vb. şablonlara kod ekleniyordur, belki çalışması için ayrı bir eklenti daha gerekiyordur hiç bilmiyorum, bu yüzden neye ihtiyaç varsa ne gerekiyorsa yazın ben hepsini tek tek yazıp deniyim, aklınıza gelen herşeyi yorumlara dökün!

Kolay gelsinler, şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Eklentiyi istiyorsun sandım pardon :)
Eklentiyi daha önce hiç kullanmaıdm, fakat Ekran görüntüsü ekleyerek sorununu yazarsan ingilizcem var, yardımcı olmak isterim.

Eklentiyi istiyorsun sandım pardon :)
Eklentiyi daha önce hiç kullanmaıdm, fakat Ekran görüntüsü ekleyerek sorununu yazarsan ingilizcem var, yardımcı olmak isterim.
Üyelere oluşturduğum eklediğim madalyalardan vermek istiyorum, fakat nereden nasıl verildiğini bilmiyorum.
Xenforo sayfasında şöyle bir yükleme yazısı yazılmış, belki aradığım burada yazıyor olabilir, çevirebilirseniz çevirin.

1. Upload files and directories inside `upload` to your XenForo root
2. Import the xml file via AdminCP
3. Configure medals in AdminCP > Applications > Medal System
4. Configure position to show medals (post) in AdminCP > Home > Options > Messages
5. Import awards from Yet Another Awards System as needed: import users, threads, etc. as normal, there will be extra steps for you to import awards. Supports XenForo's core importer for vBulletin 3 and the unofficial vBulletin 4 importer.

1. 'upload' klasörünü xenForo kurulu root dizine kopyala
  2. xml dosyasını AdminCP 'den yükle
  3. AdminCP> Uygulamalar> Medal Sisteminde yapılandırın
  4. AdminCP'de madalyaları gösterecek konumunu yapılandırın (Yazılar için)> Ana Sayfa> Seçenekler> Mesajlar
  5. Başka Bir Ödül Sisteminden ödüllerinizi gerektiği gibi alın: kullanıcıları, konuları vb. Normal olarak almak, ödüller ithal etmek için ek adımlar olacaktır. XenForo'nun vBulletin 3 ve gayri resmi vBulletin 4 aktarımı için temel aktarımıda destekler.

eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n Hocam bir baksanız sizden başka kimse bana yardımcı olamıyor.
Madalya eklentisinde nasıl kendimize madalya verebiliyoruz? Ben kurcaladım ama nasıl kendime madalya vereceğimi bulamadım, mümkünse siz biliyorsanız söyler misiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.