Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Mavi tik eklemesi nasıl düzenlerim?

RON

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba mavi tik bu sitedeki gibi olsun istiyorum. Üye adının yanında aynı renk tonunda nasıl ayarları yapmalıyım.

Bu eklentiyi kurdum.

AŞAĞIDAKİ ayarları nasıl düzenlersem olur?

4E9FEE41-F056-4CCC-A6AE-FE598B7BEEB0.png

Düzenlemeyi yaptım buradaki resim png bilen var ise atabilir mi? Birde bazı üyelerde icon büyük bazılarında küçük boyutu nasıl düzenleyebilirim.

Resim png dediğiniz nedir anlamadım, ikonlar ise sitede kurulu bir şekilde online olarak göre bilir isek yönlendire biliriz.

• Beğen
Tepkiler: RON
DBD9D4D7-19A9-442B-8CFE-1E392AD07678.png

Boyut farkınoluşuyor bide buradaki tik resmini bulamadım yardımcı olur musunuz?

extra.less alanında çakışan kodlarınız var. Konu içinde ayrı boyutlandırmışsınız, diğer alanlarda farklı.

Onları kaldırın tek bir değer atayın width: 15px height:15px Her yerde bu değerleri almış olacak.

Biraz daha açar mısınız? Nereye tam olarak 15px 15 px yazacağım.

extra.less alanında çakışan kodlarınız var. Konu içinde ayrı boyutlandırmışsınız, diğer alanlarda farklı.

Onları kaldırın tek bir değer atayın width: 15px height:15px Her yerde bu değerleri almış olacak.
Merhaba N netron hocam mavi tik boyutunu nereden küçültük yada büyütebiliriz.
extra.less te böyle yer alıyor.

.fa-check-circle:before {
content: "\f336";

}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.