Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Marka olan bölüm ikonları görünmüyor

turkmaxi

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
MPvtID.png

Arkadaşlar aşağıdaki gibi bölüm ikonları ekliyorum ama Twitter Pintereset Facebook Google gibi ikonları eklediğim zaman böyle kare gibi görünüyor.Pinterestte kare Twitter yine kendi logosunu ekleyemediğim için hashtag eklemek zorunda kaldım.Bunları nasıl düzeltebilirim.

Eklentiyi kullanmadım, yapısını bilmiyorum malesef.

Peki benim yapacağım örnek şu şkilde mi oalcak ?
.node--id59 .node-icon-ext i:before,
.node--id73 .node-icon-ext i:before,
.node--idXX .node-icon-ext i:before, {
font-family: '<i class="fab fa-facebook"></i>' !important
}

Peki benim yapacağım örnek şu şkilde mi oalcak ?
.node--id59 .node-icon-ext i:before,
.node--id73 .node-icon-ext i:before,
.node--idXX .node-icon-ext i:before, {
font-family: '<i class="fab fa-facebook"></i>' !important
}

Bu son söylediğim saçma oldu.Ancak ne yaptıysam sonucu değiştiremedim

Xenforo dürümünüz 2.2 ve üstü ise şu eklentiyi kullana bilirsiniz :https://xenforo.gen.tr/xenforo-kaynaklari/xengentr-forum-ikon-ozellestirmesi.927/

Ek olarak o ikonları CSS ile eklememişsiniz ki siz. Eklenti kullanılmış yad HTML kodu olarak eklenmiş gibi görünüyor.

Evet zaten yukarı da eklenti olduğunu söylemiştim.Arkadaşr bi öneri yaptığı için farklı bir yol izlemeliyim mi diye sordum. Verdiğiniz eklentide fontawesome ile ekleme yok sanırım.Ben fontawesome ile ekleyebilme şansım var diye öğrenmek istedim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.