Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Marka olan bölüm ikonları görünmüyor

turkmaxi

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
MPvtID.png

Arkadaşlar aşağıdaki gibi bölüm ikonları ekliyorum ama Twitter Pintereset Facebook Google gibi ikonları eklediğim zaman böyle kare gibi görünüyor.Pinterestte kare Twitter yine kendi logosunu ekleyemediğim için hashtag eklemek zorunda kaldım.Bunları nasıl düzeltebilirim.

ikonun var olmadığını gösteriyor. Yani eğer fa ikon ise sisteminiz o ikonu desteklemiyor,grafik ise eklediğiniz img erişilemiyor demektir.

ikonun var olmadığını gösteriyor. Yani eğer fa ikon ise sisteminiz o ikonu desteklemiyor,grafik ise eklediğiniz img erişilemiyor demektir.
Font Awesome buradan alıyorum ikonları.Facebook Twitter Instagram Bitcoin gibi olan ikonlarını koyduğum zaman böyle çıkıyor.Hepsi ististanasız kare şeklinde.Markaları kabul etmiyor olabilir mi?

Marka ikonlarını fa, fad, far, fas yerine fab olarak eklemelisiniz. <i class="fab fa-facebook"></i> gibi.

ve ayrıca marka ikonları eklediğiniz kategori idlerine göre aşağıdaki kodu düzenleyip extra.less şablonuna ekleyin.

CSS:
.node--id59 .node-icon-ext i:before,
.node--id73 .node-icon-ext i:before,
.node--idXX .node-icon-ext i:before, {
    font-family: 'Font Awesome 5 Brands' !important
}

Capture.JPG

Ekli dosyayı görüntüle 14722
gorunuyor sıkıntı nerde cerezlerını temızle

Sıkıntı marka ikonların görünmemesi.Marka olmayanlar zaten görünüyor.O gösterdiğinz yerde Pinterest ikonu görünmüyor.Sorun burada.Çerez problemi değil yani
Marka ikonlarını fa, fad, far, fas yerine fab olarak eklemelisiniz. <i class="fab fa-facebook"></i> gibi.

ve ayrıca marka ikonları eklediğiniz kategori idlerine göre aşağıdaki kodu düzenleyip extra.less şablonuna ekleyin.

CSS:
.node--id59 .node-icon-ext i:before,
.node--id73 .node-icon-ext i:before,
.node--idXX .node-icon-ext i:before, {
    font-family: 'Font Awesome 5 Brands' !important
}

Ekli dosyayı görüntüle 14725

Hocam burada ServerDev Node Icon denilen eklentiyle yapmıştım.Orada kategoriye girip mesela Twitter için f081 yazınca çıkıyordu.Şimdi benim sorum şu ben bunu bu eklentiyi kullanmadan mı yapacağım bunları yoksa hem bu eklentiye bu kodu yazıp birde extra.less de böyle gösterdiğiniz kodu mu yazacağım?

Hocam burada ServerDev Node Icon denilen eklentiyle yapmıştım.Orada kategoriye girip mesela Twitter için f081 yazınca çıkıyordu.Şimdi benim sorum şu ben bunu bu eklentiyi kullanmadan mı yapacağım bunları yoksa hem bu eklentiye bu kodu yazıp birde extra.less de böyle gösterdiğiniz kodu mu yazacağım?

Eklentiyi kullanmadım, yapısını bilmiyorum malesef.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.