Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Mail hatası

ozcanars

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar eskiden düzgün çalışıyordu şuan böyle bir hata alıyorum

Ekli dosyalar

• dsdsd.PNG
    dsdsd.PNG
    19 KB · Görüntüleme: 14
Büyük ihtimal portlarınız kapalı sunucu firmanız ile görüşmenizi öneririm.

Büyük ihtimal portlarınız kapalı sunucu firmanız ile görüşmenizi öneririm.
tamam netron kardeş eskiden senin videoda ne yaptıysan yapmıştım olmuşdu sorun yokdu sonra sunucu firmasi taşıma işleri falan yaptı kendileri ondan kaynaklı sanırım gmail bölümünde imap ayarları etkin güvenlik sekmesi bölümüde etkin ama hata veriyor teşekkürler

tamam netron kardeş eskiden senin videoda ne yaptıysan yapmıştım olmuşdu sorun yokdu sonra sunucu firmasi taşıma işleri falan yaptı kendileri ondan kaynaklı sanırım gmail bölümünde imap ayarları etkin güvenlik sekmesi bölümüde etkin ama hata veriyor teşekkürler

Evet eskiden çalışıyorsa şu an sunucudan dolayı bir kısıtlama söz konusudur. ;)

müşteri hizmetleri bana bu şekilde yazmış
Yandex mail smtp kullanabilirsiniz. Normal web mail servisi problemsiz çalışmakta.

merhaba kardeşim yardımcı olabilirim istersen
Destek talebinde tüm portların açık olduğunu söylediler. Tüm portları denedim aşağıdaki hatayı veriyor.

Kod:
An exception occurred: [XF\Db\Exception] MySQL statement prepare error [2006]: MySQL server has gone away in src/XF/Db/AbstractStatement.php on line 228

XF\Db\AbstractStatement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 196
XF\Db\Mysqli\Statement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 39
XF\Db\Mysqli\Statement->prepare() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 54
XF\Db\Mysqli\Statement->execute() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 94
XF\Db\AbstractAdapter->query() in src/XF/Mvc/Entity/Finder.php at line 1261
XF\Mvc\Entity\Finder->fetchOne() in src/XF/Repository/UpgradeCheck.php at line 39
XF\Repository\UpgradeCheck->getLatestUpgradeCheck() in src/XF/Admin/App.php at line 238
XF\Admin\App->renderPageHtml() in src/XF/App.php at line 1995
XF\App->renderPage() in src/XF/Admin/App.php at line 122
XF\Admin\App->renderPage() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 402
XF\Mvc\Dispatcher->render() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 58
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2184
XF\App->run() in src/XF.php at line 391
XF::runApp() in admin.php at line 13

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.