Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Mail Göndermiyor

Merhabalar @ S SpecialForces;

Aşağidaki Konuyu inceleyiniz; Kullanım için bir kaç tavsiye Bölümüne dikkat ediniz.

Kullanım tekniği - Xenforo ile gmail destekli SMTP e-postalar nasıl gönderilir? anlatımı
Olmuyor. Bizim forumda senin serverda. Yazılanların aynısını yaptım fakat olmuyor smtp250 kimlik tanınma sorunu uyarısı veriyor webmail. Galiba bu sorunu daha once fazlasıyla sana yazmıştım. Sunucuyla alakalı sorun olduğunu düşünüyorum.

Olmuyor. Bizim forumda senin serverda. Yazılanların aynısını yaptım fakat olmuyor smtp250 kimlik tanınma sorunu uyarısı veriyor webmail. Galiba bu sorunu daha once fazlasıyla sana yazmıştım. Sunucuyla alakalı sorun olduğunu düşünüyorum.
Email gönderim yönetimi bölümünde SMTP olanı seç mail.siteadı.com : 587 yap daha sonra cpanelden açtığın eposta bilgilerini gir tamamdır

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.