Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Mail gönderme sorunu

Gönderdiğiniz mail spam olarak algılanıyor olabilir. Bence en güzel yöntem GMAIL alacağınız yeni bir mail adresini sisteme tanımlamanız. Detayları şu konuda bulabilirsiniz.

Kullanım tekniği - Xenforo ile gmail destekli SMTP e-postalar nasıl gönderilir? anlatımı

Fakat bu işlemi yaptıktan sonra hosttunuz ile iletişime geçip bilgi verin. Onlarda kullandığınız GMAIL hesabından mail gönderimi ile ilgili olarak server tarafında gerekli ayarlamaları yapsınlar.

Çözüldü - Mail Gönderme Sorunu

Bunu yapmazlarsa sistem çoğu zaman sorunsuz çalışıyor ama bazen server tarafında kısıtlamaya yaşanabiliyor.

Bu şekilde 2 aydır sorunsuz şekilde kendim kullanıyorum.

gmail en ıyı alternatıftır bu durumlar ıcın
yandex kurumsal sureklı xenforo bıldırım maıllerını spam olarak goruyor , alıcıya ulastırmıyor kacdefa dedıklerı yaptım cozulmedı.

gmail en ıyı alternatıftır bu durumlar ıcın
yandex kurumsal sureklı xenforo bıldırım maıllerını spam olarak goruyor , alıcıya ulastırmıyor kacdefa dedıklerı yaptım cozulmedı.
Gmail hesabının bir şekilde bloke edilmesi durumu varmış ama şu an için benim de bulduğum ve kullandığım en sağlam yöntem bu.

yandex kurumsalda xenforo bıldırımlerını spam olarak gormeyı asamadım
yandex kurumsalda gunluk 1000 adet maıl cıkısı yapabılıyorsun

duz metın belgesı gonderırken hıcbır sorun yok bıldırımlerdekı html kodları spam olarak algılayıp bloke koyuyor

cozumunu bılen varsa butun sıte yonetıcılerı duasını alır :D

gmail smtp kullanıyorum ve şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım.

vbulletinde iken düzgün çalışmıyordu ama gmail smtp xenforo ile gayet iyi çalışıyor.

gmail smtp kullanıyorum ve şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım.

vbulletinde iken düzgün çalışmıyordu ama gmail smtp xenforo ile gayet iyi çalışıyor.
Sorun email bilgilerinde yanlış bilgiler girildiğinden dolayı oluyor.
S SpecialForces panelden email açıp bilgileri ver admincp den ayarlayayım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.