Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Lütfen 10000 karakterden daha kısa bir mesaj girin.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

celiky

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Konu açmak istediğim zaman Lütfen 10000 karakterden daha kısa bir mesaj girin. hatasını alıyorum. Bu 10000 karakter kısıtlamasını nereden değiştirebilirim?

Admincp->Seçenekler->Mesajlar ve düzenleme seçenekleri alanından Maksimum Mesaj Uzunluğu alanına kendinize göre bir değer girebilirsiniz. varsayılan olarak 10.000 atanmıştır.. ;)

Bende bb kodu eklentisi ekler iken ( Lütfen 25 veya daha az karakter içeren bir değer girin. ) şeklinde bir hata alıyorum netr0n netr0n,

Admincp->Seçenekler->Mesajlar ve düzenleme seçenekleri alanından Maksimum Mesaj Uzunluğu alanına kendinize göre bir değer girebilirsiniz. varsayılan olarak 10.000 atanmıştır.. ;)
30 resim yaptım ama hala 10 resimden fazlasını almıyor nerede hata bi de admin yani bu

1580759734062.png 1580759750098.png

Normalde kabul etmesi lazım farklı bir tarayıcıdan tekrar deneyin olmazsa yeniden yapılandırma yapın

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.