Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Logo Sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

derinlerde44

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Default Tema Kullanıyorum Temel Seçenekleri Kontrol Ettim Resmin Boyutlarına kadar Kendi Logosuyla Aynı Yaptım .png Olmasına Dikkat ettim kısacası ne yaptıysam logo görünmüyor aynı şekilde iconda öyle

Adsız.png

temalar/defaulttema/temelsecenekler/yukardaki bolume link olarak gonder logo adresini.. bakalim nasil olucak?

derinlerde44 derinlerde44 Aslinda oda oluyor, ama sorun kullandigin webbrowserda kaynaklaniyor bence.. Chromeda gec geliyor.. Firefoxda hemen geliyor.. Bende boyle sorun yasamistim.

Bence en guzeli link olarak eklemek..

Kolay gelsin..

goztepeli70 goztepeli70 merhabalar, sitenizi inceledim de konu dışı olacak bence sohbet (chat) eklentisini iptal edin. Forumları öldürür sohbet eklentileri, canlı durmasını istiyorsanız tabii.

Sor biraz kaymış,sorun nedir şimdi bu sitedeki logoda ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.