Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Logo hakkında ki düşünceleriniz

logo güzel koydugun yer yanlış bence fena alan kaplamış sitende herkes gibi logoyu kullansan gayet güzel durur.

logonun olduğu alanı sadece log değil başka ekler ile demi doldurayım diyorsunuz sizde ki gibi , Logo evet oldukça sade ve güzel görünüyor.Ama ben logoda pek sadelik sevmiyorum net ve güzel olmalı
Yok onu demek istemedim. Resim olayı bizim camia özel bir durum. Paylaşma nedenim bizim kullandığımız logonun basit ve sadeliğini görmen için.

Elbette logo işi de zevk işi. O yüzden siz neyi seviyorsanız onu kullanmaya çalışın. Ama en azından bu kadar büyük bir alan kaplamasın :)

Yok onu demek istemedim. Resim olayı bizim camia özel bir durum. Paylaşma nedenim bizim kullandığımız logonun basit ve sadeliğini görmen için.

Elbette logo işi de zevk işi. O yüzden siz neyi seviyorsanız onu kullanmaya çalışın. Ama en azından bu kadar büyük bir alan kaplamasın :)

Hemfikirim. + büyük logoyu o alana soktuğunuz da çirkin bir görünümde olur. Logo dediğimiz şeyin bir boyutu olmalı. Bu daha çok banner gibi. Logo kötü değil güzel ama büyük. ;)

7586

logo demek kişisellik kimlik kalıcı marka demek bence o yüzden seçim yaparken
güzel emekler ve ugraslar gerekiramblem ikon olarak cok güzel 1 grafiğin var üzeirne
ideal 1 yazi giydirdinmi bence tamam :) 1 tane örnek yaptim ben gerisi sende :)

Ekli dosyayı görüntüle 7586

logo demek kişisellik kimlik kalıcı marka demek bence o yüzden seçim yaparken
güzel emekler ve ugraslar gerekiramblem ikon olarak cok güzel 1 grafiğin var üzeirne
ideal 1 yazi giydirdinmi bence tamam :) 1 tane örnek yaptim ben gerisi sende :)
ellerine sağlık teşekkür ederim , her zaman ki gibi desteğini , yardımını eksik etmedin :)

Hemfikirim. + büyük logoyu o alana soktuğunuz da çirkin bir görünümde olur. Logo dediğimiz şeyin bir boyutu olmalı. Bu daha çok banner gibi. Logo kötü değil güzel ama büyük. ;)
Tab alanına yerleştirmeye çalışıyorum konu ile ilgili etiket hocam belki yardımcı olabilir , boyutu ufaltarak normal standart kullanım yapabiliyorum ama o zaman logo karma çorman birşey gibi görünmekte , ya Tab alanına girecek orijinal boyutta yada bu son haliyle kalacak

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.