Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Logo hakkında ki düşünceleriniz

o sekılde de uymuyor artık bakıcaz bır caresıne :d

Şimdik iyi senin yerinde olsam benim sitedeki gibi yapardım yazı artı fontawesome icon

Bence fazla detaylı ve logo gibi küçük resimlerde çok karmaşık gözüküyor. Yani en azından logo hakkındaki benim yaklaşımım ve algım bu şekilde. Daha sade bir şey kullanabilir ya da bunu daha sade hale getirseniz, daha güzel olacaktır diye düşünüyorum.

Bence fazla detaylı ve logo gibi küçük resimlerde çok karmaşık gözüküyor. Yani en azından logo hakkındaki benim yaklaşımım ve algım bu şekilde. Daha sade bir şey kullanabilir ya da bunu daha sade hale getirseniz, daha güzel olacaktır diye düşünüyorum.
Evet alana sığmadığı için küçük oluyor , oda beni biraz rahatsız etti o yüzden bulunduğu alanı aşağı doğru genişletmem gerek

mkucuksari mkucuksari, bu şekilde sizce nasıl görünmekte logo + forum
Bu şekilde logo güzel gözüküyor ama ana sayfanın en önemli yerinin bu şekilde israf ediliyor olması bana pek mantıklı gelmiyor :(

Ben hala küçük bir yerde net olarak gözükecek logo konusunda israrlıyım :)

Ipad görümü şu şekilde.

26600F23-01BF-4798-AAD9-A805CDCCAFF9.png

Bu da benim sitenin logosu. Benim forum uzaktan kumandalı (RC) Modelcilik üzerine. Logo’nun sadeliğine özellikle dikkat. Bizlerde model uçak ve helikopter resimleri koyabilirsik ama benzer sebeplerden dolayı çok sade ve basit bir şey tercih ettik :D

354A2423-180D-437C-9D3C-FEF4F1659EF8.png

Bu şekilde logo güzel gözüküyor ama ana sayfanın en önemli yerinin bu şekilde israf ediliyor olması bana pek mantıklı gelmiyor :(

Ben hala küçük bir yerde net olarak gözükecek logo konusunda israrlıyım :)

Ipad görümü şu şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 7569

Bu da benim sitenin logosu. Benim forum uzaktan kumandalı (RC) Modelcilik üzerine. Logo’nun sadeliğine özellikle dikkat. Bizlerde model uçak ve helikopter resimleri koyabilirsik ama benzer sebeplerden dolayı çok sade ve basit bir şey tercih ettik :D

Ekli dosyayı görüntüle 7570
logonun olduğu alanı sadece log değil başka ekler ile demi doldurayım diyorsunuz sizde ki gibi , Logo evet oldukça sade ve güzel görünüyor.Ama ben logoda pek sadelik sevmiyorum net ve güzel olmalı

Son düzenleme:
aslıda tab kısmını bıraz asağı doru genısletebılsem daha ıyı olacakta beceremedım henuz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.