Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video LocalHost phpMyadmin ve Sıfırdan Site Kurulumu [ Charismax ]

Charismax

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
forummeskeni.com
hocam discord adresiniz fln var mı
Öyle şeyler kullanmıyorum.. bu tür videolarda çekmiyorum aslında kullanıcıyım sadece.. siz anımsattınızda ondan çektim.. zaten aç karnına iki lafı bir araya getiremedim.. ama görüntü sıralamasını takip ederseniz hata almazsınız..

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Güzel anlatım ve emeklerin için teşekkürler, her türden bilgi, kaynak bizim için çok önemlidir.

Charismax

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
forummeskeni.com
aslında güzel bir tükçeyle anlatsam yeniden güzel olurdu ben arkadaşa diye özelden atarım mantığı ile normal bir kullanıcı tarzında anlattım gerçi anlatamadım açlıktan dilim dönmedi unutkanlık oldu.. ama tazeliycem bu videoyu gerçekten.. özürdilerim dil sürçmeleri ve yanlış telafüzler için..

taya

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
aslında güzel bir tükçeyle anlatsam yeniden güzel olurdu ben arkadaşa diye özelden atarım mantığı ile normal bir kullanıcı tarzında anlattım gerçi anlatamadım açlıktan dilim dönmedi unutkanlık oldu.. ama tazeliycem bu videoyu gerçekten.. özürdilerim dil sürçmeleri ve yanlış telafüzler için..
Önemli olan verdiğin destektir; anlatımda gayet doğal candan olmuş. Diline sağlık

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap