Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Localhost için lisans şart mı?

harunlee

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, öncelikle böylesine güzel bir ortamda bilgi paylaşımı ve güzel verilen cevaplar için teşekkür ederim.
Sorum ise, uzun yıllar vbulletin kullanmamdan dolayı Xenforo'yu deneyimlemek ve tema gibi eklenti geliştirmek adına localhost üzeri Xammp ile kurulum yapmak istiyorum. Kurulum bilgim çok şükür yettiği kadar var.

Ancak ben sonuçta web üzeri bir yayın yapmayacağım için lisans almak istemiyorum. İnternet ortamında n*ll*d dosyalar aşırı fazla var ama bilgisayarımdada virüslü dosya barındırmak istemiyorum.
Xenforo'da kendimi geliştirmek ve ücretsiz eklentiler geliştirmek adına hem kendime hem siz değerli arkadaşlara faydam dokunması adına temiz dosyaya ihtiyacım var. Bu dosyayı lisans almadan xenforo local için nereden temin edebilirim.
Aydınlatırsanız sevinirim, teşekkür ederim.

Merhabalar,
Öncelikle başarılar dilerim, talebiniz için ise dediğiniz şekilde bir xenforo bulmanız ne yazık ki mümkün değil. Yani n u l l bulup kurmaktan başka çareniz yok ne yazık ki.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.