Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Lisansim iptal edildi

Linux

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar. Dün burada kıymetli mawi hocamla ticaretimizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik.

Daha sonra transfer işlemi de gerçekleşti. Transferi benim maile yaptık. Sonrasında ip degisikligi sebebi ile hesap iptal edildi. Ticket desteğini de sonlandiriyoruz dediler.

İlk sorduğunda 3. Kişiye mi devir ediyorsunuz dediğinde hayır diğer mailime alıyorum dedik

Transfer sonrası ben hesaba girince direkt lisans iptali yaptılar.

Ortak bir proje yapıyoruz dedik, daha bir çok şey söyledim ama Nuh dedi peygamber demedi

Ne yapabiliriz acaba ?

Merhabalar arkadaşlar. Dün burada kıymetli mawi hocamla ticaretimizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik.

Daha sonra transfer işlemi de gerçekleşti. Transferi benim maile yaptık. Sonrasında ip degisikligi sebebi ile hesap iptal edildi. Ticket desteğini de sonlandiriyoruz dediler.

İlk sorduğunda 3. Kişiye mi devir ediyorsunuz dediğinde hayır diğer mailime alıyorum dedik

Transfer sonrası ben hesaba girince direkt lisans iptali yaptılar.

Ortak bir proje yapıyoruz dedik, daha bir çok şey söyledim ama Nuh dedi peygamber demedi

Ne yapabiliriz acaba ?
Geçmiş olsun hocam :/

Transfer edildi ise neden iptal edildi anlamadım.

3. Şahısa mı transfer edilecek dediğinde. Hayır diğer mailime transfer ediyorum dedik.
3. Şahısa transfer edilecek demediğimiz içinmiş.

Bunun bir yolu yokmu.

3. Şahısa mı transfer edilecek dediğinde. Hayır diğer mailime transfer ediyorum dedik.
3. Şahısa transfer edilecek demediğimiz içinmiş.

Bunun bir yolu yokmu.
Kötü olmuş. Neden öyle bir şey dediniz ki. Tertemiz transfer işlemi yapabilirdiniz. Yazacaksınız ya da arayacaksınız onların inisiyatifinde.

Tamamen cahilliğimizden başka birşey değil.
Hiç öyle bir soruya denk gelmediğimiz için orda da onu dersek sorun yaşayacağımızı düşünmedik.

Tamamen cahilliğimizden başka birşey değil.
Hiç öyle bir soruya denk gelmediğimiz için orda da onu dersek sorun yaşayacağımızı düşünmedik.
Geçmiş olsun, mesaj atıp rica edebilirsiniz ancak tamamen onlara bağlı bir durum.

Hocam mesaj atıp rica etmeniz gerek garip bir politikaları var biraz sıkılar. Rica ettiğiniz zaman genellikle ricayı kırmıyorlar

Ne dediysem olmadı.
Artık ticketlarınıza da cevap verilmeyecek dediler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.