Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Lisans İsyanı

ahmet1520

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Forumun lisanslı olması çok saçma geliyor ve lisans ücretinin çok yüksek olması bu sebepten ötürü xenforo yu kullanamıyoruz yani lisans bir şekilde kullanmanın bir yolu yokmu

Merhabalar ahmet1520 ahmet1520 Konunuz Lisans Sorunu değilde . Lisans İsyanı olması daha doğru bence.
Gönül ister her yazılım ücretsiz olsun indirip indirip kullanalım ama şartlar böyle tatlı ballı olmuyor.
Xenforo yazılımıda benzer özellikteki yazılımlar gibi lisanslı . Fiyatı biraz pahalı gelebilir. Lisanssız olarak
her yazılımda olduğu gibi xenforodada n u l l versiyonlar olarak internette gezmekte. XGT Olarak kesinlikle Bu tarz
Dosyalar ile kurulum yapıp kullanmanızı önermiyoruz. Bu gibi durumlarda sorumluluk tamamen site sahibindedir.
Lisanslı bir şekilde xenforo kullanmanın tek yolu bi Lisans satın almaktır.

Merhabalar ahmet1520 ahmet1520 Konunuz Lisans Sorunu değilde . Lisans İsyanı olması daha doğru bence.
Gönül ister her yazılım ücretsiz olsun indirip indirip kullanalım ama şartlar böyle tatlı ballı olmuyor.
Xenforo yazılımıda benzer özellikteki yazılımlar gibi lisanslı . Fiyatı biraz pahalı gelebilir. Lisanssız olarak
her yazılımda olduğu gibi xenforodada n u l l versiyonlar olarak internette gezmekte. XGT Olarak kesinlikle Bu tarz
Dosyalar ile kurulum yapıp kullanmanızı önermiyoruz. Bu gibi durumlarda sorumluluk tamamen site sahbindedir.
Lisanslı bir şekilde xenforo kullanamanın tek yolu 1 Lisans satın almaktır.
Forum çok başarılı çok takdir ediyorum bu sebepten kullanmak istiyorum zaten ücretsiz forum yazılımlarında çok az olarak bilgi vs olup çok kötü tasarım ve hatalar içeriyorlar xenforo yazılımı sürekli güncelleniyor ve güvenilir ama bu yazılımı kullanmak için 1000 TL lere kadar ulaşan bir ücreti ödemek gerekiyor ki bu çok fazla bir miktar xenforo lisanssız olarak kullanıma da açık olmalı bence

Forum çok başarılı çok takdir ediyorum bu sebepten kullanmak istiyorum zaten ücretsiz forum yazılımlarında çok az olarak bilgi vs olup çok kötü tasarım ve hatalar içeriyorlar xenforo yazılımı sürekli güncelleniyor ve güvenilir ama bu yazılımı kullanmak için 1000 TL lere kadar ulaşan bir ücreti ödemek gerekiyor ki bu çok fazla bir miktar xenforo lisanssız olarak kullanıma da açık olmalı bence
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Yukarıdada belirttiğim gibi fiyatı pahalı gelebilir ama lisassız kullananlar her yazılımda olduğu gibi mevcut. Burada Kimseyi yargılayamayız bu durumdan sebep ama önermiyoruz bunun baş nedenleri sunulan dosyalardaki İframe-base64-curl-url-encode li kod yapılarıdır. Ben Temizler Kullanırım diyorsanız sorumluluk sizdedir : ) ( :

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Yukarıdada belirttiğim gibi fiyatı pahalı gelebilir ama lisassız kullananlar her yazılımda olduğu gibi mevcut. Burada Kimseyi yargılayamayız bu durumdan sebep ama önermiyoruz bunun baş nedenleri sunulan dosyalardaki İframe-base64-curl-url-encode li kod yapılarıdır. Ben Temizler Kullanırım diyorsanız sorumluluk sizdedir : ) ( :
Kullanımındaki yasağın sebebi zararlı kodlar içeriyor olmasımı

Kullanımındaki yasağın sebebi zararlı kodlar içeriyor olmasımı
Birden fazla nedeni var .
- İçerikteki zararlı kodlama ve reklam yerleşimleri
- Herhangi bir güncelleme ve destek resmi siteden alamama
- Resmi Siteye şikayet sonrası yazılımın kullanımını engellenmesi
- Kullanılan eklentilerin ve sistemin güvensizliği
- Herşeyden önemlisi yapılan çalışmalar ve emeklerinizi etkiler ( seo, kurulumlar , genel ayarlar vb.)

- Herşeyden önemlisi yapılan çalışmalar ve emeklerinizi etkiler ( seo, kurulumlar , genel ayarlar vb.)
Tamam anladım teşekkürler, artık yapabilecek bir şeyim kalmadı diğer forum yazılımlarını düzeltmeyi deneyeceğim.

Konu çözülmüş ama merak ettiğim bir konu var resmi siteye şikayet sonrası sitenin kapanması olayı birçok lisanssız forum görüyorum sahiplerine sorduğumdada hem n*ll*d indirmişler hem de aşşağıdaki watermarkları kaldırmışlar bunları xenforoya bildirsek direkt olarak forum kapanır mı yani ne kadar foruma erişimleri olmasada dosyalara erişmeleri çok mantıksız eğer böyle bi sistem varsa online olarak siteye erişmeleri için xenforoda hem n*ll*d dosyalarında hem de orjinal dosyalarında xenforo sahiplerinin siteye erismek icin kullandıgı kodlar olmalı yoksa dışarıdan crack kullandıkları için bir işlem uygulayamazlar bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? ve eğer cidden böyle bi kod yerleştirmesi varsa bu legal mi?

Lisanssız xenforo kullanıyorsan yarın sabah kalktığında siteni index yemiş halde görebilirsin. n*ll*d lisanslar çok tehlikeli ve şahsen ben parasını verip aldım. Eğer büyük projelerin varsa lisanslı kullanacaksın. Küçük projen varsa ve gözden parayı çıkaramıyorsan git mybb kur onla oyna derim :)

Lisansı bir kere satın aldınmı ömür boyu kullanabiliyorsun sadece lisans bittiğinde güncelleme alamıyorsun o kadar..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.