Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Lisans HK.

Raideq

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, normalde SMF kullanıyordum bir arkadaşım XenForo ya geçmemi önerdi ancak bu lisans mevzusu ne işe yarıyor onu bilmiyorum, lisanssız kullanırsak ne olur onuda bilmiyorum. Bilgilendirme yapacak arkadaşlar olursa sevinirim.

Merhabalar, öncelikle foruma hoş geldiniz. SMF bildiniz üzere ücretsiz bir forum yazılımı. XenForo ise ücretli bir forum yazılımıdır. XenForo.com üzerinden 160 dolar karşılığında satılmaktadır. Lisanslı kullanıcı olduğunuz da her güncellemeden anlık olarak faydalanabilirsiniz. Lisanssız kullanımda ise yazılım ile alakalı her türlü problemde başbaşasınız diyebiliriz. İleride sorun yaşayıp yaşamayacağınızın herhangi bir garantisi yoktur. Ucu açık bir olay lisanssız kullanmak. Sonuç itibariyle ücretli bir yazılım olduğu için lisans alıp kullanmanız doğru olandır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.