Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Linkleri misafirlere gizlemek?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.maxiforum.net
Forumda yer alan lınklerı eklentı kullanmadan kod entegresı ıle mısafırlere gızlemenın bir yolu var mı?

Çözüldü Linkleri misafirlere gizlemek?

Sorunun DC-LinkProxy-1.0.1 ısımlı lınk yonlendırme eklentısınden kaynaklı oldugunu tespit ettım, eklentıyı kaldırınca düzeldi,
Backendde bir fonksiyon çalıştırmadan link kontrolü yapıp, link gizlemenin mümkün olduğunu düşünmüyorum.Belki javascript ile.

Denemem gerekli, emin değilim ama CSS ile belki yapıla bilir. Ancak! kaynak kodlarında yine görünecektir. Yani bunun kalıcı ve en garantili çözümü eklendir, Bu tür basit eklentilerden neden kaçıyorsunuz anlamadım açıkcası.

Denemem gerekli, emin değilim ama CSS ile belki yapıla bilir. Ancak! kaynak kodlarında yine görünecektir. Yani bunun kalıcı ve en garantili çözümü eklendir, Bu tür basit eklentilerden neden kaçıyorsunuz anlamadım açıkcası.
Javascript ile yapılamaz mı?

hocam forumda kullandıgım eklentilerden birisi lınk gızleme eklentisi ile cakısıyor, 3 tane farklı lınk gızleme eklentisi denedım hiçbriri calısmadı. şimdi tek tek 25 tane eklentiyi analız edip hangisi oldugunu kesfedene kadar kod gizlemek daha sıkıntısız ve sade bir yol benım ıcın. ayrıca kaynaktan gorunmesı sorun değil basit bir sekıldede gizlenle benım ısımı gorur.

Hangi eklentiyi kullanıyorsunuz, link gizlemek için olan eklenti hangi eklenti ile çakışıyor ?

Hangi eklentiyi kullanıyorsunuz, link gizlemek için olan eklenti hangi eklenti ile çakışıyor ?

lınk gızlemek ıcın sızınkıde dahıl 3 farklı eklentı denedım ama sonuc alamadım, bunların harıcınde gereklı olan maalesef 20-30 adet eklenti mevcut suan forumda bu yuzdende tek tek aktif pasif edip hangisi ile cakısıyor tespit etmedım. kod ıle gızleme yolu daha kestırme ve pratık oldugu ıcın buna zorluyorum suan kendımı.

Anladım, ve css ile bunu yapmak ne yazık ki gerçek anlamda bir çözüm olmaz.

Anladım, ve css ile bunu yapmak ne yazık ki gerçek anlamda bir çözüm olmaz.

normal bir kullanıcı foruma girdiğinde lınklerı gorebılmek ıcın uye olmalısınız yazısını gorse benım ısımı gorur aslında, altını ustunu kurcalayıp lınkı gormesı benım ıcın onemlı değil. standart bılgısı olmayan kullanıcı kesımını kurtarsam yeterlı benım ıcın ama olmuyor ise tabi mecburen eklentı tespit yoluna gidecegım ya da lınklerı acık bırakacagım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.