Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Link Sorunu Yardım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

alprly

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
NOT:öncelikle paylaşıcağım fotolarda link var yasakmı bilmiyorum yasaksa adminler postu silebilir.

1. Resim
Screenshot_140.png
burda website linkimin altındaki yazıları nasıl değiştirebilirim? ("join this amazin....." le başlayan yazı)

2. Resim
Screenshot_141.png
aynı şekilde bunun altındaki yazı vs...
3. Resim
Screenshot_139.png
resource manager eklentisini kullanıyorum paylaştığım kaynağın linkini atınca üyenin avatarı yerine kaynağı oluştururken seçtiği resmin (temsili icon) un çıkmasını istiyorum bunları nasıl ayarlayabilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_140.png
    Screenshot_140.png
    7.5 KB · Görüntüleme: 2
Moderatör tarafında düzenlendi:

Çözüldü Link Sorunu Yardım

Admincp -> Kurulumlar -> XF Seçenekleri -> Temel seçenekler -> Sayfasına erişin ve alttaki alanları açıklamalarda yazılan mantıkta düzenleyin.

Forum başlığınız : En İyisi - TurkLeak

Forum kısa başlığı : Forum kısa başlığı. Bu ideal olarak 12 karakterden fazla olmamalıdır. Bu, tam başlık çok uzun olduğunda (örneğin, bir kullanıcı uygulamanızı mobil ana ekranına eklediği zaman) görüntülenebilir.

Forum meta açıklaması : Arama motoru optimizasyonunda (seo) meta açıklaması arama sonuçlarında görüntülendiği için önemli bir yer tutmaktadır.
Meta Açıklama, Google arama sonuçlarında sayfa başlığının hemen altında yer alan sayfa hakkında kısa bir açıklamanın bulunduğu alandır.
Meta açıklamalarınızın en fazla 150...
Admincp -> Kurulumlar -> XF Seçenekleri -> Temel seçenekler -> Sayfasına erişin ve alttaki alanları açıklamalarda yazılan mantıkta düzenleyin.

Forum başlığınız : En İyisi - TurkLeak

Forum kısa başlığı : Forum kısa başlığı. Bu ideal olarak 12 karakterden fazla olmamalıdır. Bu, tam başlık çok uzun olduğunda (örneğin, bir kullanıcı uygulamanızı mobil ana ekranına eklediği zaman) görüntülenebilir.

Forum meta açıklaması : Arama motoru optimizasyonunda (seo) meta açıklaması arama sonuçlarında görüntülendiği için önemli bir yer tutmaktadır.
Meta Açıklama, Google arama sonuçlarında sayfa başlığının hemen altında yer alan sayfa hakkında kısa bir açıklamanın bulunduğu alandır.
Meta açıklamalarınızın en fazla 150 karakter içermesi tavsiye edilmektedir.

Bundan sonra google güncellemesini bekleyeceksiniz,bu değişim tüm forumda görünecektir.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.