Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Link Açıklama Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

bombacı mülayim

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Kategori ve forumlara ayrı ayrı açıklama girdiğim halde tüm link description(açıklama)'ları meta tag içindeki açıklamayı çekiyor veya Admin paneldeki Genel Ayarlar kısmındaki açıklama kısmını gösteriyor. ( meta tag description ve genel ayarlardaki açıklama aynı)

Manuel indexliyorum yinede güncellemiyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

Screenshot_1.png

Kategori ve forumlara ayrı ayrı açıklama girdiğim halde tüm link description(açıklama)'ları meta tag içindeki açıklamayı çekiyor veya Admin paneldeki Genel Ayarlar kısmındaki açıklama kısmını gösteriyor. ( meta tag description ve genel ayarlardaki açıklama aynı)

Manuel indexliyorum yinede güncellemiyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

Ekli dosyayı görüntüle 6695
Buna müdahale etme şansınız yok ne yazık ki. Amcamın index algoritması nasıl işliyor tam olarak bilen yok çünkü.

hiç böyle sorun yaşamamıştım,
domain değiştirdim, siteyi ziyaretçiye kapadım sonra farkettimki index almıyor. ziyaretçi ayarlarını düzenledim düzeldi ama açıklamalar kısmı düzelmedi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.