Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Kurulum yaparken hata

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

hidartux

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba dostlar. Localhost sunucuma xenforo yüklemesi yaparken hata alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler...
hata2.png

H hidartux,

Kurmak istedğiniz xenforo sürümü ile Php sürümünüzü eklerseniz daha faydalı cevaplar alabilirsiniz.

Bu tür sorunlar genellikle ya PHP sürümünden yada kullanılan bir eklentiden kaynaklanmaktadır.

H hidartux,

Kurmak istedğiniz xenforo sürümü ile Php sürümünüzü eklerseniz daha faydalı cevaplar alabilirsiniz.

Bu tür sorunlar genellikle ya PHP sürümünden yada kullanılan bir eklentiden kaynaklanmaktadır.
Bu işlemi kendi localhost sunucumda deniyorum. Php sürümünü nasıl ekleyeceğim hakkında bir fikrim, bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler :)

aynı hata ile bende karşılaşıyordum. Xampp kullanıyorsan php sürümünü 7.2.0 olarak düzenlersen sorunsuz kurulum yapabilirsin. Xampp kullanmıyorsanda kullandığın localhostun php sürümünü 7.2.0 yap.

Xampp php sürümünü nasıl ayarlayabilirim?
Google amca bu konudaki genel sorularınızda size yardımcı olacaktır. Şu versiyonu kurarsanız php sürümünü güncellenmiş olursunuz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.