Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kullanıcı Grubu Sıkıntısı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hosthalkicom

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, Co-Admin kullanıcı grubu oluşturdum ve hesap oluşturarak yetkileri kontrol ettim. Moderatör çubuğunu görüntüleyemiyorum. Yani Moderatör araçlarına erişim sağlanamıyor. Kullanıcı grubu izinlerinden baktığımda tüm herşey Evet olarak işaretli fakat sorun halen böyle sürmekte. Nasıl düzeltebilirim?

Bu mod olacak ise, gruplardan 2. cili Mod seçin. Süper yapmak isterseniz
/admin.php?moderators/

1642301393287.png

Çözüm
Merhaba, Co-Admin kullanıcı grubu oluşturdum ve hesap oluşturarak yetkileri kontrol ettim. Moderatör çubuğunu görüntüleyemiyorum. Yani Moderatör araçlarına erişim sağlanamıyor. Kullanıcı grubu izinlerinden baktığımda tüm herşey Evet olarak işaretli fakat sorun halen böyle sürmekte. Nasıl düzeltebilirim?
Yönetici ekleyw gel yani moderatör ekle alanında tik'leme çıkacak.. admin paneli ayrıntılarını oradan veriyorsun.. sade grup atama ayarlarıyla panel açılmıyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.