Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kullanıcı grubu rengi nasıl değiştirilir?

death94

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Forum üzerinde çeşitli konulara baktım admin kullancı rengini değiştire biliyorum ancak diğer üye gruplarının rengini değiştiremiyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Nasıl yapılır ? Kullanıcı grubu rengi nasıl değiştirilir?

Bir şeyleri eksik ayarlıyorsunuz. Şu son videolu konuya bir göz atın derim.

Bir de daha önce hazırlanan şöyle bir vidolu anlatımımız var.

Admin Kontrol Paneli > Üyeler > Üye Grupları > Düzenleyeceğiniz Üye Grubuna Giriş Yapın.

Kullanıcı adı CSS kısmına : color: red; veya color: #ff6eb9; yazınız.
Sıfır xenforo kurulumu ardından bu işlemi yapıyorsanız (Registered grubunda bu işlemi yapabilirsiniz.)

Admin Kontrol Paneli > Üyeler > Üye Grupları > Düzenleyeceğiniz Üye Grubuna Giriş Yapın.

Kullanıcı adı CSS kısmına : color: red; veya color: #ff6eb9; yazınız.
Sıfır xenforo kurulumu ardından bu işlemi yapıyorsanız (Registered grubunda bu işlemi yapabilirsiniz.)
Registered grubundan denediğimde renkler değişti bunun için teşekkür ederim ancak kullanıcı gruplarını kendim belirlediğimde bu gruplara aynı işlemi yaptığım zaman renkleri değiştiremiyorum bu konuda bilginiz var mı?

Registered grubundan denediğimde renkler değişti bunun için teşekkür ederim ancak kullanıcı gruplarını kendim belirlediğimde bu gruplara aynı işlemi yaptığım zaman renkleri değiştiremiyorum bu konuda bilginiz var mı?
Yüksek ihtimalle öncelikle alakalı. Örneğin Registered'in önceliği yeni açtığınız kullanıcı grubunun önceliğinden daha öndeyse önceliği olan grubun renklerini görürsünüz. Yeni grubunuzun önceliğini ayarlamayı deneyin.

Son düzenleme:
Çözüm

Cevabı görmedim aynı YouTube videosunu atacaktım

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.