Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanıcı Grubu Hatası

mehmet19077

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhabalar. Xenforo 2.0.12 sürümünü kullanıyorum. Admin'i yada başka bir kullanıcıyı Administrator kullanıcı grubuna attığımda(normal üye statüsünden çıkarttığımda) ekranda
"
Devam etmek için iki adımlı doğrulamayı etkinleştirmelisiniz.

İki adımlı doğrulama, oturum açma işlemini tamamlamak için ek bir kod girmenizi gerektirerek hesabınızın güvenliğini artırır. Şifreniz tehlikeye girerse, bu doğrulama hesabınıza yetkisiz erişimi önlemeye yardımcı olur. "

böyle bir hata alıyorum. Sebebi ne olabilir acaba yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler

Linke tıklayıp girdiğimde Uygulama yolu ile doğrulama ve Eposta ile doğrulama seçeneği geliyor önüme. her ikisine de tıkladığımda 503 Service Unavailable hatası veriyor

Arkadaşlar merhabalar. Xenforo 2.0.12 sürümünü kullanıyorum. Admin'i yada başka bir kullanıcıyı Administrator kullanıcı grubuna attığımda(normal üye statüsünden çıkarttığımda) ekranda
"
Devam etmek için iki adımlı doğrulamayı etkinleştirmelisiniz.

İki adımlı doğrulama, oturum açma işlemini tamamlamak için ek bir kod girmenizi gerektirerek hesabınızın güvenliğini artırır. Şifreniz tehlikeye girerse, bu doğrulama hesabınıza yetkisiz erişimi önlemeye yardımcı olur. "

böyle bir hata alıyorum. Sebebi ne olabilir acaba yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler

Hocam, Merhaba

ilk olarak iki aşamalı doğrulamayı kapatmanız gerekmektedir.

Site adresinizin sonun bunu eklemeniz gerekmektedir.

/admin.php?user-groups/

Yaptıktan sonra bir kullanıcı grubune girip " İki adımlı doğrulama gerekli mi? " kısmını hayır yapınız. veya başka bir hocamınız paylaştığı bir konuda yer almaktadir.

LaDezs İki Aşamalı doğrulama kapatma

Hocam çok teşekkür ediyorum ya bende bütün yetkileri veriyim diye oradaki kullanıcı grubunun içerisinde bulunan herşeye evet demişim :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.