Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kullanıcı Css

Ali AYKUT

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba bu konuyu daha önceden açmıştım ama uzun zamandır girmedim bildirimler silinmiş sayın eTiKeT™ eTiKeT™ İlgilemişti Tekrar Diyorum Nasıl Yapılacaktı

kod color: red; yazıyorum ama renk değişmiyor sorun buydu cevaplarını bekliyorum

eklentin yönetildigi yeri mi diyorsunuz ?
Evet.AdminCP bölümünde soldaki navigasyon yerinde seçenekler sekmesine girin.Orada XenGenTR ile ilgili bölüm bulacaksınız.Orayı inceleyin sanırım böyle bir seçenek vardı kullanıcı renklendirme ile ilgili.

https://otomobilustam.com/konular/karda-nasil-arac-kullanilmali.21/#post-37 burdaki kullanıcı adında eklenmiş bir css renk kodu göremiyorum ne yazık ki. Nereye ekliyorsanız bir ekran görüntüsü ekler misiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.