Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanıcı alanlarındaki Web sitesi gösterimini kapatamıyorum

metalgear

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Tema özellikleri>>>mesajlar bölümünden web sitesini kaldırıyorum
1581841242311.png

ama hala kullanıcı ayarlarında özelleştirme ekranında gözükmeye devam ediyor. sorun nedir

1581841458116.png

eğer web sitesinin tikini atarsam. özel kullanıcı alanı yerine orjinal yani deneneme1 sitesini koyuyor postbite. ben sadece özel kullanıcı alanı görünsün istiyorum nasıl yaparım bunu

Kullandığınız tema üzerinde değişiklik yaptığınıza emin misiniz? Birde çerezleri temizleyip deneyin veya başka bir tarayıcıdan kontrol edin.

Kullandığınız tema üzerinde değişiklik yaptığınıza emin misiniz? Birde çerezleri temizleyip deneyin veya başka bir tarayıcıdan kontrol edin.
sorunun belli bir kısmını çözdüm özel kullanıcı alanları ile ilgili kısmını.

şimdi web sitesi olarak özel kullanıcı bölümü oluşturuyorum. ve diğer orjinal web site tikini kaldırıyorum. üye kayıtlarında sadece özel kullanıcı alanındaki web sitesini soruyor bu güzel sorun yok

sorun kısmı şu eğer kayıtlı kullanıcı profiline girip kullanıcı detaylarına girerse orada iki tane web sitesi yazma yeri geliyor. zaten birinin tiki kalktığı için görünmüyor profilde ama iki web sitesi girme yeri de görünüyor

sizde de böyle mi durum bakar mısınız

Kaldırdığınız alan sadece postbit görünürlüğü kapatmaktadır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.