Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kullanıcı Adları Renklenmiyor?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

borax4141

Kullanıcı
Kullanıcı
Forumda anlatılanları birebir uyguluyorum ama her hangi bir değişiklik olmuyor renklerde.Bir çok farklı css kodu denedim sonuç aynı yardımcı olursanız sevinirim.

Screenshot_2.png

Site adresiniz nedir açık yazmak istemiyorsanız mesaj atın bakalım bi olmaması imkansız bir sıkıntı var sitenizde muhakkak.

[XenGenTr] Forum istatistikleri eklentisi ile çakışıyor eklentiyi kapatınca sorun düzeliyor açınca tekrar problem devam ediyor

bende v2.0.10 kullanıyorum ve bendede istatistik kurulu ama çakışma yok. Php sürümünüz nedir ve başka eklenti neden oluyor olabilir buna

bende v2.0.10 kullanıyorum ve bendede istatistik kurulu ama çakışma yok. Php sürümünüz nedir ve başka eklenti neden oluyor olabilir buna

Bende php sürümünden kaynaklandığını düşündüm hocam denedim bütün sürümleri fayda etmedi. 5 Adet eklenti kurulu hepsini tek tek denedim garip bir şekilde istatistik eklentisi problem çıkarıyor.Birde şuan konulara kalın fontla yazı yazamıyorum :D Bu konuda bir bilginiz varmıdır ? Tüm eklentileri kapatsam bile düzelmedi

Aldığım hata;
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

Dosyalarınız orjinal değil null ise muhtemelen sistem dosyaları içerisinde hataya sebep olan bir kod olabilir. Php sürümü 5.4 normal ama en az 5.6 olacak.

Kod:
/admin.php?logs/server-errors/
Sunucu hata günlüğüne bir bakın hata varmı bir olmazsa install klasöründen kurulumu bir daha çalıştırın.

Alakaası yok mesajlardaki işlemlerle.Seçeneklerde xengentr istatistik sistemine girin kullanıcı grubu renkler i seçin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.