Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Küçük Pencereler Açılmıyor

umit1234567

Kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar abilerim kardeşlerim sorunum şu.
Aşağıdaki resimdeki işaretlediğim yerlere tıklayınca hiçbir şey açılmıyor yani ekrana küçük bir pencere falan gelmiyor önceden geliyordu ama ne olduysa gelmiyor.

6040

6041

Bu işaret içindeki yerler açılmıyor. Yardıma ihtiyacım var. Yardım eden herkese şimdiden teşekkür ederim.

Şundan bahsediyim. Benim sitem 2 aydır kapalıydı açılmıyordu. Hosting firmamla görüştüm ve sorunun .htaccess dosyasından kaynaklı olduğunu öğrendim. O dosyanın ismini değiştirdim site o dosyayı okumasın diye. O günden beri böyle açılmıyor. Site kapanmadan önce açılıyordu.

Bu sorunun htacces ten kaynaklandğını sanmıyorum. htaccess dosyasına extradan birşeyler eklediyseniz sitenizin açılmaması ondandır.

Xenforo default htacces dosyasını düzenlemeden yeniden yükleyin.

Bu sorunun htacces ten kaynaklandğını sanmıyorum. htaccess dosyasına extradan birşeyler eklediyseniz sitenizin açılmaması ondandır.

Xenforo default htacces dosyasını düzenlemeden yeniden yükleyin.
Hayır .htaccess dosyasına ekstradan bir şey eklemedim ben. Hosting firmamla görüştük sorun bu dosyadaydı. Bu dosya varken site açılmıyordu işte siteadresi.com sizi çok fazla kez yönlendirdi falan diyor açılmıyordu. Dediğim gibi ismini değiştirdim sitenin okumaması için açıldı fakat bu sorun var şimdi de.
Ve default .htaccess dosyasına nasıl ulaşabilirim? XF sürümüm 2.0.7.

Rardan çıkarıp anadizine atın.

Ekli dosyalar

• .htaccess.rar
    657 bayt · Görüntüleme: 3

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.