Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Konuyu öne çıkarma eklentisi var mı?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

ByFataLTR

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba. Konuyu öne çıkarma, yukarı çıkarma eklentisi arıyorum. Tıpkı burada olduğu gibi bir eklenti. Sadece belirlediğim üye gruplarına özel yapmak istiyorum da. Bazı konular gözden kaçabiliyor cevaplayamıyoruz. r10 ve wmaracı da benzer sistemi kullanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yanıtınız için teşekkür ederim ama kastettiğim şey bu değil. Yanlış ifade ettim kendimi sanırım. Bazı konular gözden kaçabiliyor bu konuları üste taşımayı istiyorum. Burada var mesela yukarı çıkar yazıyor. Konu güncelleniyor ve öne çıkmış oluyor anlayacağınız.

Yanıtınız için teşekkür ederim ama kastettiğim şey bu değil. Yanlış ifade ettim kendimi sanırım. Bazı konular gözden kaçabiliyor bu konuları üste taşımayı istiyorum. Burada var mesela yukarı çıkar yazıyor. Konu güncelleniyor ve öne çıkmış oluyor anlayacağınız.
ben teşekkür ederim hocam. bunun cevabını bilmiyorum, yeniyim bende. bilen biri yazarsa bu vesileyle öğrenmiş olurum.

Ne yazık ki bu işlemi yapan sadece ücretli şu eklenti var.

[VNNET] Up Thread For XF2
Yanıt için teşekkürler. Peki bunu satın alsam sadece belirlediğim üye gruplarının kullanımına sunabilir miyim? Bir de bunu satın alsam ana sayfadaki istatistik/yeni mesajlar/yeni konular kısmında görünür mü konu? Diyelim 3 ay önceki konuyu yukarı çıkar deyince yeni konular istatistikler kısmında tıpkı yeni konuymuş gibi görünür mü?

Yanıt için teşekkürler. Peki bunu satın alsam sadece belirlediğim üye gruplarının kullanımına sunabilir miyim? Bir de bunu satın alsam ana sayfadaki istatistik/yeni mesajlar/yeni konular kısmında görünür mü konu? Diyelim 3 ay önceki konuyu yukarı çıkar deyince yeni konular istatistikler kısmında tıpkı yeni konuymuş gibi görünür mü?
Evet belirlediğiniz üye gruplarına ve belirlediğiniz forumlarda etkin kılabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.