Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konuya yorum yazamama

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Usanmaz01

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar 2.1 güncelleme sonunda editörde yorum yazılamıyor. Yetkilerde sorun yok, acaba sorun nedir yardımcı olur musunuz

Merhabalar Usanmaz01 Usanmaz01 Sistemdeki Eklentilerden olabilir. Güncelleme sonrası php sürüm uyumsuzluğu veya
kodlama yeni sürümle uyumsuzluk yaratan bir veya birden fazla eklentiniz olabilir öncelikle bu eklentileri tektek kapatip deneyiniz.

data ve internal_Data izinlerinden olabilir dosyaları okuma yaparken dizinlerde yazma izni olmadiği için ayni sorunlarla karşilaşilmaktadir.
bu klasösler chmod 777 olmalı

Son düzenleme:
Merhabalar Usanmaz01 Usanmaz01 Sistemdeki Eklentilerden olabilir. Güncelleme sonrası php sürüm uyumsuzluğu veya
kodlama yeni sürümle uyumsuzluk yaratan bir veya birden fazla eklentiniz olabilir öncelikle bu eklentileri tektek kapatip deneyiniz.

data ve internal_Data izinlerinden olabilir dosyaları okuma yaparken dizinlerde yazma izni olmadiği için ayni sorunlarla karşilaşilmaktadir.
bu klasösler chmod 777 olmalı

Hocam eklentilerin tümünü devre dışı bıraktım ama yine sorun devam etti.
Ayrıca güncelleme sonunda, ana sayfada kullanıcı adı, mesajlar, bildirimler açılır pencere şeklinde geliyordu şimdi oda yok. Konuda beğen butonu da yok :confused:

Durduk yere iş açtık yahu :confused:

"Güncelleme sonrası php sürüm uyumsuzluğu" evet böyle bir hata iletisi aldım.

Enabling push notifications requires PHP 7.1.0 or above. You are currently using PHP 5.6.40.

Eski olabilcek şablonlarınız bulunmaktadır. Bu şablonları incelemek için lütfe tıklayınız.

One or more add-ons currently have actions pending and may be in an inconsistent state. Because of this, some errors may be suppressed and unexpected behavior may occur. If this does not change shortly, please contact the add-on author for guidance.

View add-ons…

Sanırım sorun benim kat ve kat boyumu aşıyor.
FTP bilgilerim netr0n netr0n hocamda mevcut. whatsapp'tan yazayım müsait zaman bakabilirse sevinirim.

Zaten en korktuğum anlarda HIZIR gibi yetişiyor sağolsun üstadım

Hocam eklentilerin tümünü devre dışı bıraktım ama yine sorun devam etti.
Ayrıca güncelleme sonunda, ana sayfada kullanıcı adı, mesajlar, bildirimler açılır pencere şeklinde geliyordu şimdi oda yok. Konuda beğen butonu da yok :confused:

Durduk yere iş açtık yahu :confused:

"Güncelleme sonrası php sürüm uyumsuzluğu" evet böyle bir hata iletisi aldım.

Enabling push notifications requires PHP 7.1.0 or above. You are currently using PHP 5.6.40.

Eski olabilcek şablonlarınız bulunmaktadır. Bu şablonları incelemek için lütfe tıklayınız.

One or more add-ons currently have actions pending and may be in an inconsistent state. Because of this, some errors may be suppressed and unexpected behavior may occur. If this does not change shortly, please contact the add-on author for guidance.

View add-ons…

Sanırım sorun benim kat ve kat boyumu aşıyor.
FTP bilgilerim netr0n netr0n hocamda mevcut. whatsapp'tan yazayım müsait zaman bakabilirse sevinirim.

Zaten en korktuğum anlarda HIZIR gibi yetişiyor sağolsun üstadım
Sorunun çözümü çok basit :) Şu an PHP 5.6 kullandığınızı, ama XF2.1'in minimum 7.2 desteklediğini söylüyor.
CPAnel'e girip PHP versiyonunu 7.2 ya da 7.3 yapın düzelecektir :)
İyi forumlar.

LaDezs LaDezs hocama;

-saatlerce uğraşı sonucu tabiri caiz ise "Çorba" olmuş forumu ayağa kaldırdığı için,

-birtek soruyu bile cevapsız bırakmayıp özveriyle yardim ettiği için,

-akla hayale gelmeyen yanlışları anlayışla karşılayıp mütevazi yapısıyla espirili tutumu için,

....

Bu böyle uzar uzar gider.

Şükranlarımı sunarım. ALLAH razı olsun tekrardan hocam.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.